Skocz do zawartości

MOTOCYKLEXPO 2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadę także , a można robić fotki ?

A myślisz że po co te hostessy się tam wyginają?

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już wyczytałam, że to normalne, że posty znikają, więc ponawiam pytanie ;) czy w końcu organizujemy sie jakoś po EXPO na :D ?

 

ja z miłą chcecią - tylko gdzies. Streetstorm mi wisi piwo,wiec pasowało by je odebrac :icon_razz:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motocyklexpo.pl/LISTA,WYSTAWCOW,420.html

 

Swoją drogą coś im sie poje*ało bo wg. organizatorów wystawia sie SCHOEI hehe :icon_razz: :D

 

 

Firma SHOEI będzei na pewno. Przypominam wszystkim użytkownikom kasków SHOEI'a że firma ta na targach organizuje akcję przeglądu kasków, wymianę uchwytów szyby, regulacje itp. a to wszystko za free ;)

Tak było rok temu i myślę że w tym będzie podobnie. Tak więc warto zabrać swój kask na targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z miłą chcecią - tylko gdzies. Streetstorm mi wisi piwo,wiec pasowało by je odebrac :icon_razz:

 

pzdr

no to moja propozycja jest taka. ok 14 wybywamy z targów, ewentualnie jakaś rundka po mieście na obiad czy cuś, potem zostawiamy maszyny w bezpiecznym miejscu i na 20 do 2oo na :D

 

co Wy na to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moja propozycja jest taka. ok 14 wybywamy z targów, ewentualnie jakaś rundka po mieście na obiad czy cuś, potem zostawiamy maszyny w bezpiecznym miejscu i na 20 do 2oo na :flesje:

 

co Wy na to? :cool:

 

uuu to jak dla mnie to:

1. ja dopiero bede w Stolicy kolo 11-12, wiec do 14 sie nie wyrobie,

2.niestety jade maszyna 4 kołową z racji pogody i dystansu.

3.co do god 20 w 2oo to mi pasuje - podajcie adres tego pubu.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moja propozycja jest taka. ok 14 wybywamy z targów, ewentualnie jakaś rundka po mieście na obiad czy cuś, potem zostawiamy maszyny w bezpiecznym miejscu i na 20 do 2oo na

 

co Wy na to?

 

 

A my na to jak na lato :flesje: :wink:

 

Ja przyjdę z MYCIOREM, o 14 to chyba nie zdążymy wszystkiego zobaczyć bo dojedziemy gdzieś na 11.

 

Pewnie wyjdziemy ok 17 na jakiś obiad i na 20 do 200.

 

Więc myśle że jest git pora :cool:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli z całą pewnością widzimy sie o 20 w kołach (ul.Tunelowa 2, jakieś 5 minut na piechote od EXPO :flesje: ). co do wycieczki na obiad można się jeszcze dogadać. albo po prostu każdy sobie coś zorganizuje :cool: jakby co to numer do mię 600 244 892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...