Skocz do zawartości

MOTOCYKLEXPO 2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mozna by tam miec jakies charakterystyczne znaki albo ubranie zeby latwo rozpoznawac ludzi z forum. znam takie jedno forum co mialo swoje koszulki, moze my tez wymyslimy cos podobnego?

 

proponuje czarna koszulke z wielkimi bialymi napisami "pAq nasz król" :bigrazz: :biggrin:

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wybieram na Expo.

Pytanie do ludzi:

Czy da się zakupić - na miejscu - odzież i akcesoria u wystawców?

 

W zeszłym roku byłem z kumplem i kupił kurtke i spodnie Modeki ale w takiej samej cenie co w sklepie, wiec zadna rewelka.

Patrząc po cenach nie było rewelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my równiez stawimy się tam grupką :) ...tylko jeszcze nie wiem, czy bedzie to sobota, czy niedziela

 

W zeszłym roku byłem z kumplem i kupił kurtke i spodnie Modeki ale w takiej samej cenie co w sklepie, wiec zadna rewelka.

Patrząc po cenach nie było rewelki.

...ale masz wiele firm w jednym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modeka nigdy nie robi rewelki, gdzie byś nie był. Znalazłem kiedyś gościa na allegro który miał ceny ze znacznym rabatem, ale tylko na kilka modeli i z zamówieniem był problem. Nawet na bajzlu negocjacje cenowe były makabryczne i nie udało sie za wiele uzyskać.

 

Co do Targów. Jak ma się zjechać grupka ludzi z kilku miast to myślę, że pora zacząć szukać lokalu na imprezkę i ewentualny nocleg :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt biletu normalnego - 20 zł

Koszt biletu ulgowego - 15 zł

K P I N A :) :) :lapad:

Taniej wychodzi kupić dzienny bilet autobusowy i grupą pojeździć od salonu do salonu. Na targach nie ma nic czego nie możnaby zobaczyć w warszawskich salonach motocyklowych, więc za co kasują te 20 zł? Że niby koszt wynajęcia obiektu? Importerzy sami powinni płacić żeby ludzie przychodzili oglądać ich produkty, a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K P I N A :) :) :lapad:

Taniej wychodzi kupić dzienny bilet autobusowy i grupą pojeździć od salonu do salonu. Na targach nie ma nic czego nie możnaby zobaczyć w warszawskich salonach motocyklowych, więc za co kasują te 20 zł? Że niby koszt wynajęcia obiektu? Importerzy sami powinni płacić żeby ludzie przychodzili oglądać ich produkty, a nie odwrotnie.

ale np. Padany w Wawie nie przymierzę a do Wrocka mam daleko ;)

 

...co do ceny biletu :(

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K P I N A :lapad: :lapad: :lapad:

Taniej wychodzi kupić dzienny bilet autobusowy i grupą pojeździć od salonu do salonu. Na targach nie ma nic czego nie możnaby zobaczyć w warszawskich salonach motocyklowych, więc za co kasują te 20 zł? Że niby koszt wynajęcia obiektu? Importerzy sami powinni płacić żeby ludzie przychodzili oglądać ich produkty, a nie odwrotnie.

Ech... kolega wogole nie wie na czym polegaja targi...

Wszedzie na swiecie placi sie wejsciowki na tego typu imprezy.

W niektorych krajch bilet potrafi kosztowac po 50 EUR.

 

hehe, chcę zobaczyć taki salon w którym na codzień kręcą się pół nagie modelki :lapad: :( ;) ja tam się wybieram :P

Jak zalozysz taki i zatrudnisz odpowiedni personel to masz gwarantowany tlum

w lokalu :) Moze pomyslimy o tym Marcin, co? :)

 

dobrze, że przypomniałeś ...w tym roku obowiązkowo zabieram kamerę :)

Jak co roku Alicja pewnie bedzie pokaz miala na Suzuki...

a i kilka innych kolezanek pewnie tez spotkam.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...