Skocz do zawartości

MOTOCYKLEXPO 2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no czyli z całą pewnością widzimy sie o 20 w kołach (ul.Tunelowa 2, jakieś 5 minut na piechote od EXPO :flesje: ). co do wycieczki na obiad można się jeszcze dogadać. albo po prostu każdy sobie coś zorganizuje :cool: jakby co to numer do mię 600 244 892

 

ok.Juz mam namiary i wszystko jasne.A gzie mozna wszamać cos ciekawego - tak zeby nie jezdzic ,szukac i zeby nie przepłacić - nie chodiz mi o McPadline ;-)

 

Bedziemy w kontakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gzie mozna wszamać cos ciekawego - tak zeby nie jezdzic ,szukac i zeby nie przepłacić - nie chodiz mi o McPadline ;-)

 

Bedziemy w kontakcie.

to zależy jaka będzie pogoda, bo jak będzie ładnie, to nawet na rybkę nad Zegrze albo na karkowkę przy trasie katowickiej można skoczyć :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodzinki u rodzinki po za tym mieszkam w tym samym mieście co starsi a nie widziałem się z nimi 3 tygodnie :] w piąteczek na garbusach będę :icon_evil: jak już tak bardzo za mną tęsknisz :icon_evil:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma SHOEI będzei na pewno. Przypominam wszystkim użytkownikom kasków SHOEI'a że firma ta na targach organizuje akcję przeglądu kasków, wymianę uchwytów szyby, regulacje itp. a to wszystko za free :)

Tak było rok temu i myślę że w tym będzie podobnie. Tak więc warto zabrać swój kask na targi.

Zaznaczam, ze chodzi o kaski SHOEI kupione tylko u oficjalnych dystrybutorow i ich parnterow.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam, ze chodzi o kaski SHOEI kupione tylko u oficjalnych dystrybutorow i ich parnterow.

 

 

Nic mi o tym nie wiadomo. Ja mam kask co prawda kupiony w Lousie w Berlinie ale nie musiałem pokazywać jakiś paragonów. Marcin z Shoei'a powiedział mi że serwis obejmuje kaski do 7dmiu

lat. Oni wiedzą który kask jest z którego roku.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakis harmonogram? Expo juz pojutrze i nie wiem na kiedy jechac, zeby nie wpasc w dziure programowa jak w zeszlym roku, ze nic sie nie dzialo, tylko jakies dwie panny w stroju z pawia krecily sie w szatni na dole.

"strona w budowie", więc chyba sami sobie jakies atrakcje zorganizujemy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o tym nie wiadomo. Ja mam kask co prawda kupiony w Lousie w Berlinie ale nie musiałem pokazywać jakiś paragonów. Marcin z Shoei'a powiedział mi że serwis obejmuje kaski do 7dmiu

lat. Oni wiedzą który kask jest z którego roku.

Pozdr.

Tak jest napisane w ogloszeniach zawartych w czasposmie "MOTOCYKL".

Powtarzam co przeczytalem w oficjalnym info.

 

A jest jakis harmonogram? Expo juz pojutrze i nie wiem na kiedy jechac, zeby nie wpasc w dziure programowa jak w zeszlym roku, ze nic sie nie dzialo, tylko jakies dwie panny w stroju z pawia krecily sie w szatni na dole.

to nie targi erotyczne :biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...