Skocz do zawartości

MOTOCYKLEXPO 2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy w Sobotę, dużo ludzi trochę w kolejce trzeba było postać ale ogólnie spoko impreza :flesje:

 

 

Głównie to pojechałem zobaczyć jedyny obiekt moich westchnień i wzruszeń DUCATI 1098, i zobaczyłem, pomacałem, posiedziałem gadzety dostałem i nawet się na jezdę próbną umówiłem :lalag:

 

Więc było warto.

Chyba każdy z was zuważył że najlepsze "kociaki" były na stoisku DUCATI :buttrock:

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę od 10 do 14 ludzi dużo .Osobiście mam mieszane wrażenia,brak cruzerów a jak były to tak wystawione po kontach że aż przykro.Na stoisku Yamahy byli fajni ludzie można było sobie z nimi pogadac na temat sprzętów.Super ludzie na stoisku SAMBO szkoły jazdy.Ogólnie warto było te 450 km w puszce spędzić.

Witam Wszystkich

Szperam tak sobie dzisiaj po forum i nigdzie nie widzę żadnej dyskusji na temat motoexpo. Jak Wasze wrażenia?

Mnie osobiście trochę zdziwił brak na wystawie warszawskiego salonu Liberator (H-D). I w ogóle jakoś relatywnie niewiele chopperów/cruiserów niestety widziałem. Czy Wam też się tak wydawało?

Mnie brak H-D nie dziwi... oni juz nie musza sie reklamowac a rynek polski jest dla nich zbyt ubogi

aby musiec sie wystawiac i jeszcze kase za to dawac. Kto ma kase i chce Harleya to pojdzie do salonu

Harleya... ot taka ich filozofia jest. Czy dobra? Nie wiem ale wdupiemamto ;)

 

Rzeczywiscie sporo ludzi ale trudno sie dziwic... sobota zawsze jest dniem najwiekszych odwiedzin.

Dlatego generalnie jezeli ktos moze wyrwac sie z roboty to najlepiej byc tam w piatek.

 

Brak cruiserow IMHO mozna wytlumaczyc generalnie odwrotem klientow od tego typu maszyn.

Sa bardzo popularne ale coraz wiecej klientow wybiera maszyny sportowe lub uniwersalne.

Producenci to zauwazaja i takze ida w tym kierunku... czyli "tluczemy kase tam gdzie mozna".

Spojrzcie na oferte salonowa... Yamaha tylko modele 1300 i 1900, Honda 2 modele 750...

ci dwaj najwieksi producenci okroili swoja oferte cruzerow w Polsce wiecej niz o polowe.

 

Cholercia... Milena byla na targach i jej nie widzialem... ech...

http://my.opera.com/revolution_82/albums/s...picture=6450581

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja jak zwykle wpadam tutaj "jak po ogień" :)

 

Króciutko, Expo naprawdę udane. Oblookałam parę ciekawych sprzętów,hm...zamarzyła mi się Hondka Shadowka Classic ;) Poki co mojej Cebulki nie zdradzę,ale za jakiś czas kto wie...

 

Trochę fotek z imprezy:

 

http://pszczola35.fotosik.pl/albumy/364069.html

 

miłego lookania, Aga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnida też był (drugi od lewej :icon_biggrin:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27394355140f50ec.html

i był nieco zawiany a czemu bo piwo było za free (za bilet mi się zwróciło ze dwa razy :crossy:)

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o motocykle to w ogóle nie podobają mi się nowe modele Hondy CBR 1000RR i Kawasaki ZX10-R, natomiast urzekł mnie Ducati 1098 oraz nakedy Benelli. Pozatym fajnie się prezentuję nowy ZX250, mam nadzieję, że utrzyma się na rynku. Ogólnie wrażenia pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...