Skocz do zawartości

MOTOCYKLEXPO 2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mnie już szlag trafił, więc plan jest taki-zapewne wylądujemy w pubie Student(D.S. Riviera, Waryńskiego12) przy metrze politechnika, rezerwacji nie robię, bo nawet nie wiem na ile osób, a miejsca powinny być. numer do sieebie podałam, więc jakby co-dzwonić. a pewnie jeszcze na EXPO się zgadamy

Hmmm... w studencie mozecie miec problem z miejscowkami... generalnie pub maly choc 2pietrowy.

Latem jak sa stoliki na zewnatrz to jest lepiej ale teraz ciasno i sporo luda bywa a wiem bo bylem nie raz

i blisko mieszkam.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wypali i znajdziemy chętnych to z Leszna z kumplem busem-vitem pojedziemy do wawy ale to sie ozbaczy dzis popołudniu bo w 2 to nieopłacalny interes wiec moze gdzies sie tam zjawie jak bog da:)

 

a dziś mi dał :wink:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wypali i znajdziemy chętnych to z Leszna z kumplem busem-vitem pojedziemy do wawy

no to mamy gdzie imprezować ;)

 

jeżeli chodzi o studenta, to zobaczymy. zazwyczaj przynajmniej w sali dla niepalących jest luz ;) a jeśli dowiem się wcześniej ile osób planuje przybyć to spróbuję coś zarezerwować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Szperam tak sobie dzisiaj po forum i nigdzie nie widzę żadnej dyskusji na temat motoexpo. Jak Wasze wrażenia?

Mnie osobiście trochę zdziwił brak na wystawie warszawskiego salonu Liberator (H-D). I w ogóle jakoś relatywnie niewiele chopperów/cruiserów niestety widziałem. Czy Wam też się tak wydawało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mnie się tam podobało

http://www.bikepics.com/pictures/1170611/

:clap: :bigrazz: :crossy:

 

Bylem od 10 praktycznie do samego końca i wcale mi sie nie nudziło ;)

Bardzo dużo nowości, szkoda tylko że nie bylo możliwości ich przetestowania :crossy: :clap:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mnie się tam podobało

http://www.bikepics.com/pictures/1170611/

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Bylem od 10 praktycznie do samego końca i wcale mi sie nie nudziło :D

Bardzo dużo nowości, szkoda tylko że nie bylo możliwości ich przetestowania :icon_razz: :buttrock:

 

pozdro

 

Wcale nie twierdzę, że nie było na czym oka zawiesić :icon_razz:

W temacie testowania sprzętów się nie wypowiadam, żonaty jestem ... :bigrazz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę od 10 do 14 ludzi dużo .Osobiście mam mieszane wrażenia,brak cruzerów a jak były to tak wystawione po kontach że aż przykro.Na stoisku Yamahy byli fajni ludzie można było sobie z nimi pogadac na temat sprzętów.Super ludzie na stoisku SAMBO szkoły jazdy.Ogólnie warto było te 450 km w puszce spędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem 1 raz i bardzo m sie podobało :] prawie cała sobote tam przesiedziałem :] yamaha miała fajne stoisko bo mozna bylo wielu zawodników spotkac, suzuki pomyślało i postawiło po 2 takie same motocykle wiec nie trzeba bylo za dużo stac i czekać zamin człowiek sie przysiądzie, kawasaki postawiło ZX10R na piedestale i wszystko, zamiast dac ludzia podejśc posiedzieć ..... Pozatym KTM RC8 zrobł na mnie najwieksze wrazenie, piekny, a do tego wygodny :] No i motocykl rossiego, ale on juz sam mówi za siebie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...