Skocz do zawartości

MZ - zapytanie


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie- kupilem MZ 8) Niedługo bede was zadręczał pytaniami co i jak w niej zrobic :D Na razie mam pytanie gdzie w Wawie moge tanio zrobic kurs na prawo jazdy? chodzi mi głównie o koszt, bo mam niewiele kasy... Ci co robili w Wawie niech zapodadzą jakieś nazwy czy namiary...

PS wiem ze temat moze nie w tym dziale ale tu zaglada najwiecej osob

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to SARBO jest lipne....niema sensu tam latac,ale niewiem jak jest naprawde...ja latalem na Horzej, spoko typ, 8semki sie jezdzi na Torwarze,oczywiscie jazdy odbywaja sie po trasach egzaminacyjnych...efekt>A za 2gim B za 1szym zostawiam tel kom do goscia(bossa) chyba jeszcze aktualny :D:D:D

501 12 22 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w urzędzie sie nieco zdziwilem-ponoć przy odbiorze stalego dowodu musze miec zaswiadzczenie czy jakis stwierdzenie o liczbie koni mech/mocy ze stacji diagnostycznej. To co oni mi na hamownie mz za 1200 zł wezma :?: :?: Pozatym w dowodzie mam teraz XXX zamiast "moc". Jak Wy rejestrowaliscie sprzety z 91' i starsze to tez wymagali tego? pozatym we wniosku musialem napisac kolor, a wczesniej w tym samym urzedzie rejestrujac simsona nic takiego jak moc i kolor nie bylo potrzebne... :?: Co sadzicie? Jak u Was z tym bylo?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo - ja rejestruja jawke musialem podac kolor i liczbe koni mi tez wpisali. Podejrzewam ze nie beda jej brali na hamownie tylko diagnosta wpisze ile mz ma fabrycznie ;-)

A jak rejestrowales simsona to on byl juz na bialych blachach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w urzędzie sie nieco zdziwilem-ponoć przy odbiorze stalego dowodu musze miec zaswiadzczenie czy jakis stwierdzenie o liczbie koni mech/mocy ze stacji diagnostycznej. To co oni mi na hamownie mz za 1200 zł wezma :?:  :?: Pozatym w dowodzie mam teraz XXX zamiast "moc". Jak Wy rejestrowaliscie sprzety z 91' i starsze to tez wymagali tego? pozatym we wniosku musialem napisac kolor, a wczesniej w tym samym urzedzie rejestrujac simsona nic takiego jak moc i kolor nie bylo potrzebne...  :?:  Co sadzicie? Jak u Was z tym bylo?

 

nie martw się, oni mają mądre książki z których to spisują. Na żadnej hamowni nie będą Cię mierzyć. Gratuluję sprzęta :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Tak, na hamownie brac nie beda. Jak ja rejestrowalem WSK, to koles skorzystal z mojej ksiazki (mialem przy sobie z calym mnostwem narzedzi :D). Znalazl liczbe 14 km i pierdyknal sie w przeliczaniu na kilowaty :lol:. Zamiast odjac kilka, to dodal mi 5 do tych 14 :D.

Mam wiec w dowodzie rejestracyjnym WSK 175 moc 19 kW, co w przeliczeniu na KM daje jakies 24 :lol:.

Mam najsilniejsza WSK wszechswiata :lol:. Zero tuningu!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...