Skocz do zawartości

MZ - zapytanie


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzane nr silnika przez milicje...

Jesli mi nie wierzysz na slowo ze milicji juz nie ma to sprawdz to gdzies :lol:

Zartue - a tak na powaznie to ja kiedys jechalem jako plecaczek ze znajomym ktory mial 2 MZki jedna 250 i jedna 251. Przez przypadek wzial papierki na 251 (jechalismy na 250) i pech chcial ze nas zatrzymali do "rutynowej kontroli" ;-) Policjanci (Dgree - tak sie to teraz nazywa ;-) ) sprawdzila dokumety i.............. kazali nam jechac dalej :-) bo nie zauwazyli pomylki :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przeciez tak nie mozna 8O  a1 jest do kategori 125ccm

 

mozesz to jakos szerzej wyjasnic?

 

Kondon co tu jest do wyjasniania? Mam 17 lat, prawka A miec jeszcze nie moge. Swiadomie lamie prawo i zdaje sobie sprawe jakie moga byc konsekwencje.

 

Kontakt z Policja juz mialem...nie jeden.

Aha - na egzamin na ul. Odlewnicza przyjechalem oczywiscie GS'em.

 

Tak samo na kursy do Sarbo przyjezdzalem GS'em.

 

Lacznie na GS'e bez dokumentow jak i z nimi zrobilem ponad 10 000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Tak, na hamownie brac nie beda. Jak ja rejestrowalem WSK, to koles skorzystal z mojej ksiazki (mialem przy sobie z calym mnostwem narzedzi :D). Znalazl liczbe 14 km i pierdyknal sie w przeliczaniu na kilowaty  :lol:. Zamiast odjac kilka, to dodal mi 5 do tych 14 :D.

Mam wiec w dowodzie rejestracyjnym WSK 175 moc 19 kW, co w przeliczeniu na KM daje jakies 24  :lol:.

Mam najsilniejsza WSK wszechswiata  :lol:. Zero tuningu!

Pozdrawiam

 

Ta ksiazka to byla orginalna instrukcja czy tylko typu "Jezdze motocyklem WSK" ?

a pozatym 14+5=19 nie?? :D

 

Yep, ale 14 + 5 = 19 wskazuje mi w dowodzie rejestracyjnym liczbe kilowatow :D. Teraz w dowodach zawsze sa kilowaty. A przelicz sobie to na konie mechaniczne (nalezy pomnozyc razy (+/-) 1.36. Wychodzi okolo 24 KM :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slinik 250 teoretycznie wytrzymuje ok 30 tys , ale...ja mam ok 34 i nominal jeszcze....

 

Jakie 30? Ja słyszałem, że fabryka dawała gwarancję do 40 000 km

 

Ja wiem ze simson wytrzymuje 30, ponoc MZ wg mojego kolegi (nie jest on typem bajarza) wytrzymuje 70 000

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przeciez tak nie mozna 8O  a1 jest do kategori 125ccm

 

mozesz to jakos szerzej wyjasnic?

 

Kondon co tu jest do wyjasniania? Mam 17 lat, prawka A miec jeszcze nie moge. Swiadomie lamie prawo i zdaje sobie sprawe jakie moga byc konsekwencje.

 

Kontakt z Policja juz mialem...nie jeden.

Aha - na egzamin na ul. Odlewnicza przyjechalem oczywiscie GS'em.

 

Tak samo na kursy do Sarbo przyjezdzalem GS'em.

 

Lacznie na GS'e bez dokumentow jak i z nimi zrobilem ponad 10 000km.

 

to po co wydawałeś kase na prawko??????? 8O

 

jak i tak olewasz przepisy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik mz przejedzie cos kolo 105tys km...zalezy jak na to spojzysz...silnik od remontu do remontu powinien wytrzymac cos kolo 35tys pozniej szlif,reg walu,nowy tlok i takietam pierdoly i dalej mozna latac...szlify mozna zrobic 3 (?),albo ze 4....niewiem dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to po co wydawałeś kase na prawko??????? 8O  

 

jak i tak olewasz przepisy? :D

 

* Podchodzac do egzaminu na A bede mial do zdania tylko jazde.

* Policja lagodniej potraktuje kogos kto ma motocyklowe prawojazdy niz zupelnie zielonego leszcza bez zadnego dokumentu.

* Nie 'leje na przepisy' totalnie, znam je bo wkoncu egzamin zdalem

* Chetnie zakupilbym 125ccm i jezdzil legalnie jednak nie stac mnie na to. Za 'normalnie' jezdzaca 125 (nie mowie tu o demoludach,ktorych mam dosc) trzeba zaplacic ponad 3x wiecej niz za Suzuki GS 400. Dlatego wolalem zakupic cos z przyzwoitym dzwiekiem (4T) niz jezdzic smierdzaca MZ (nie chcialem tu nikogo bynajmniej urazic, bo to bardzo fajny motocykl, jednak 2T mi sie przejadly - 3 lata jezdzilem smierdzielami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" niz jezdzic smierdzaca MZ "

ales doje*** :D:D:D skad siesz ze mz smierdza??? hehe odpowiedz jest prosta....bo jak latamy razem to ciagle starasz sie mnie dogonic....ale zanim sobie pomysle"gdzie on sie podzial" i zanim zwolnie to sie nalykasz nieco moxolu :D:D:D:D

hyhyhy.......szydero na łancoohc....:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzylem przenosni.

Tak naprawde mialem zamiast Suzuki kupic MZtke (251) jednak w sezonie byl na nie duzy popyt i nie moglem znalezc zadnej z wojewodztwa maz.

 

Ogolnie rzecz biorac MZ jest duzo lepsza od GS poniewaz:

czesci sa kilkakrotnie tansze:

klocki cham. do MZ 12PLN do GS 80PLN, tarcze sprzegla MZ 35 PLN GS 160 PLN.

mniej pali,

ma lepszy moment obrotowy,

mniej czesci ktore moga sie popsuc (brak rozrusznika, wyswietlacza biegow i sporej liczby zbednych dupereli),

wieksza dostepnosc czesci,

latwa sprzedaz,

nizsza cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to po co wydawałeś kase na prawko??????? 8O  

 

jak i tak olewasz przepisy? :D

 

* Podchodzac do egzaminu na A bede mial do zdania tylko jazde.

* Policja lagodniej potraktuje kogos kto ma motocyklowe prawojazdy niz zupelnie zielonego leszcza bez zadnego dokumentu.

* Nie 'leje na przepisy' totalnie, znam je bo wkoncu egzamin zdalem

* Chetnie zakupilbym 125ccm i jezdzil legalnie jednak nie stac mnie na to. Za 'normalnie' jezdzaca 125 (nie mowie tu o demoludach,ktorych mam dosc) trzeba zaplacic ponad 3x wiecej niz za Suzuki GS 400. Dlatego wolalem zakupic cos z przyzwoitym dzwiekiem (4T) niz jezdzic smierdzaca MZ (nie chcialem tu nikogo bynajmniej urazic, bo to bardzo fajny motocykl, jednak 2T mi sie przejadly - 3 lata jezdzilem smierdzielami).

 

Kurde czlowieku Ty mlodszy ode mnie jestes i na GSie jezdzisz :?: :!: :?: 8O świat stanął na głowie... Dgree a ile Ty masz latek?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...