Skocz do zawartości

Doktor MENTOS i "szkolenie w jeździe na tylnym kole..."


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tam Mentosa nie lubie ale tu

 

to troche drechy :lalag: Jak to serio raptowny to deczko u mnie stracił :icon_mrgreen:

 

 

Na filmie są z nim chłopaki z olsztyńskiego WheelieHoliX.

 

Jeździmy razem od czasu do czasu na lotnisku w Wielbarku. Są w cyc. Może ja też jestem dresem :icon_exclaim:

 

Co do licytacji.

Chłopak ma wizję, stara się coś osiągnąć w naszym jebniętym kraju. Dajcie mu szansę. Gdyby przegrał w sądzie sprawę o te motocykle to zamknąłby się w sobie i nic więcej nie wynalazł.

Powodzenia "nasz Kontruktorze!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie są z nim chłopaki z olsztyńskiego WheelieHoliX.

 

Jeździmy razem od czasu do czasu na lotnisku w Wielbarku. Są w cyc. Może ja też jestem dresem

 

No kurde Adaś... Chyba nie zaprzeczysz, ze 10 gosci na pickupie, puszczających bluzga raz na 10 sek., goniących jednego, 40 kilogramowego koguta w nysie + pałowanie starej BMW to nie powód do dumy? :icon_exclaim:

Jak dla mnie Mentos też jest z deczka wiesiek przez te swoje "umiłowanie do nauki jezyków obcych" co widać w opisie aukcji, za to jaką siarę zrobił nam na zagranicznych forach, ale jednak ja pamiętam,że chłopak wybił sie ze starej Jawy, przez rozpieprzone coś obite misiem i doszedł do dwóch R1, jakiegoś GSX-Ra na nysie i radziecką myśl konstrukcyjną na drewno :icon_mrgreen: Raptowny jest wg. mnie dużo lepszy od niego, ale po nim widać, że finansowo lepiej stoi, a Mentos kombinuje jak może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde Adaś... Chyba nie zaprzeczysz ze (...) to nie powód do dumy? :biggrin:

 

 

No to się zaplątałeś Adasiu :buttrock:

 

Polewam tak samo z Mentosa wynalazków jak i z Raptownego ku*ew, a który lepiej jeździ to nie mam pojęcia.

 

Mówię oficjalnie: jeżeli spotkam kiedyś tą Nyskę to skorzystam z okazji i spróbuję nauczyć się jazdy na gumie.

 

 

BTW: Wszyskiego najlepszego z okazji imienin :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, chyba dobrze jest...

 

No, naucz sie ucz, bo nauka to potęgi klucz :buttrock:. Jak chcesz to mam Cie na kamerze jak gumujesz to możesz sprawdzić co robisz źle :biggrin:

 

BTW. Dziękuję, i wzajemnie :flesje: Swoją drogą niewielu pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście pamiętałem :wink: Najlepszego Adaśki :D (ciekawe jak ma na imię dr Mientos :notworthy:)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh co tu dużo pisac komentarze pod tym filmem mówia same za siebie

 

buraki na samochód wleźli i i ziemniaki wiozą qrwa zalatuje wiocha na maxa " w sile grupa w gównianej grupie" nie mam pytan film woła o pomstę do nieba kto to wrzuca i poco wylaczylem po 10sec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba patron kierowców, już wiemy skąd talent!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...