Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie położyło... :clap:

A mnie absolutnie nie. Nie raz przekonałem się, że jak ktoś jest leniwy (ciężko kliknąć w klawisze wyszukiwarki) i w dodatku napalony, albo po prostu sra pieniędzmi, to łyka wszystko jak leszcz. Tu potwierdza się prawda, że każdy towar ma swego kupca, trzeba go tylko znaleźć. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero kosmiczna cena :D

http://allegro.pl/item487367890_oryginal_t...if_zobatrz.html

Ludziom już się w dup** poprzewracało.

 

 

No sporo jak za tłoczek. Fakt że oryginalny jest, to ważne bardzo, ze 70PLN może jest wart....

Kiedyś kupiłem taki tłok, państwowy właśnie do WFM/SHLM04 tylko po to aby stał jako ozdoba na półce bo nie miałem nic z silnikiem S01 wtedy. Ale dałem za niego chyba 15PLN, jakieś 2 lata temu na allegro. Teraz mam silniki S01 i może kiedyś się przyda. Fabryczne cześci teraz są w cenie, jak kupiłem SHL 2 lata temu to dostałem sporo części w tym były nówki - 3 łańcuchy sprzegłowe, zębatki łańcuchowe, części skrzyni biegów, tarcze sprzęgłowe, nową kierownicę i pęczek pierścieni ale niestety tylko kilka pierścieni pasuje do SHL, reszta nie wiem od czego, chyba do Gazeli/WSK 175.

 

PS. Chce ktoś kupić WFM S34 z papierami, zarejestrowania, ubezpieczona, na chodzie, jeżdżąca i kompletna, tylko ma kapcia z przodu? Jakby co to 1500PLN.

 

pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

haha jeśli cena końcowa wyniesie chociaż 3/4 poprzedniej to normalnie sam się skusze i wystawie :icon_twisted:

Edytowane przez radziok16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie ma tych rzeczy których nie ma" -Głębokie

(jednak chyba bardziej od głąba niż od głębokości)

 

Ta była super

http://allegro.pl/item475551374_minuiatura...kla_z_wody.html

Pewnie skurczył się w moczeniu :icon_razz:

A wracając do tłoków to tutaj prawdziwa wartość takiego detalu http://moto.allegro.pl/item477383603_wfm_m...wszy_szlif.html

Oponentów od razu uspokoję. Dobra jakość części fabrycznych w polskich motocyklach z lat 60-70 to mit. Wtedy robiło się z każdego g... bo ludzie i tak to kupili. Sam miałem WSK M06Z2 z 1959 roku, którą jeździłem w latach 82-88 i 2 razy musiałem zmieniać tłoki, bo puchły i się zacierały. Fakt, że i oleje z tamtych lat były do niczego, ale wystarczy poczytać Motor z tamtego okresu, by poznać jaka na prawdę była jakość części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...