Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Obstawiamy na ilu skończy się ta MEGA ciekawostka? :biggrin:

http://moto.allegro.pl/item556107697_sokol...a_napedowa.html

 

 

O KUR.WA !!!

 

PS.

..apropos cen.

 

Pamietan mój pierwszy bajzel w Łodzi w 2002. KS 600 cywil , zrobiony , odpalony 26kzł , obok stała pustynna R75 za 32kzł .Te ceny były abstrakcyjne :icon_mrgreen: .Pierdolona inflacja :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHl M03,M04 u-48 RARYTAS i do tego sokół wfm.

Totalny RARYTAS rama ma kalamitke i polki maja tez kalamitke.Znawcy wiedza o co chodzi .Aukcja dotuczy wszystkiego co na zdjeciu.

No jak rama na kalimitke do tego dotuczona...... :cool:

 

Klient sam nie wie co ma ale same rarytasy :buttrock: * .

 

 

 

 

* Osobiście ciekawi mnie co jest do czego/od czego że takie rarytasy to są :wink: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Norton rzeczywiscie ladnie zrobiony, tyle ze trzeba by wiedziec czy jest naprawde dobrze zrobiony, a tego zdjecia nie pokaza.

Np facio pokazuje wal z korbowodami i tlokami, ale nie pokazuje czy filtr odsrodkowy z wnetrza walu korbowego zostal oczyszczony, czy nie.

Niedopilnowanie tego szczegolu moze kosztowac "strzal z korby" jak to zgrabnie ujmuja koledzy ze stuntpoland.

Podobnie przy zastosowaniu nowych lozysk bocznych do tego walu - niewlasciwe padna po 10 tys km i w dodatku moga zniszczyc kartery.

Tak ze trzeba sie troche znac zeby cos takiego kupic.

Jesli chodzi o motocykle zabykowe z postu loopy1 to zaden nie osiagnal ceny minimalnej. Sprzedawcy sie cenia niewiadomo jak, bez zadnych wzgledow dla sytuacji ekonomicznej kraju. Beda chyba musieli troche spuscic z tych cen, jesli chca naprawde sprzety sprzedac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Adamie dzięki zza info Jakie ceny oscylują w Kanadzie ciekawy jestem ale naprawdę piękna sztuka wo gule to Norton ma piękną Historie :icon_biggrin: i nieziemskie modele :bigrazz: Miałem przyjemności siedzenia na 500 hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kanadzie ciezko znalezc jakikolwiek model oprocz popularnego Commando z konca lat 60 tych / poczatku 70 tych. Takie cos jak Dominator 88, 99, 99SS, 650SS, czyli prawdziwe pieknoty ( polaczenie silnika twina z rama Featherbed ) wystepuja bardzo rzadko no i ceny restaurowanych egzemplarzy oscyluja miedzy $ 10 - 20k w zaleznosci od wersji.

Single od kilku tysi za popularny ES2 do dwudziestu kilku i wiecej za Manxa. Commando najsilniejszy i najszybszy z nich wszystkich ale jego "gumowa" rama powoduje ze prowadzenie do piet nie dorasta starszym modelom.

W zaleznosci od stanu mozna go dostac za od $5 do 10k.

Jednakowoz trzeba dobrze sie znac zeby nie kupic odpicowanego zloma za duze pienioadze, podobnie jak z Junakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja czekam na pomalowanie elementow przedniego zawieszenia :)

Teraz zauwazylem ze jesteas z Milanowka.

Za moich czasow mieszkal tam chlopak majacy Rudge Sport Special w pieknym oryginalnym stanie.

Czy moze jeszcze sie pokazuje, albo wiesz o kogo chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie poznałem, za młody jestem :wink: , ale kilka tygodni temu trafiłem na zakład galwanizeryjny w Milanówku - robią ocynk. Oczywiśce człowiek jak zobaczył cześci zapytał co to za moto, tak się nam zgadało i opowiedział mi o motocyklistach w Milanówku, m.in o kolesiu śmigającym na Rudge'u, Arielu Sq4, BSA Vtwin 1000 z wózkiem, sam jeździł na Red Hunterze. Po świetach będę się z nim widział to wypytam go o szczegóły i czy ma kontakt z tymi ludźmi. Jeden z nich wiem, że teraz w Zegrzu mieszka - TBC.

Podobno BSA jest jeszcze w Milanówku, ale nie widziałem. Jedyne sprzety i właścicieli jakie znam z Milanówka to Indian - chyba z 6 lat już się składa (żadnych zamienników, wszystko z okresu), kilka oryginalnych, starych Rusków, jakiś Triumph - nigdy nie wiedziałem takiego, na wałku królewskim, kilka BMW, Zundapp'ów (w tym piękny K800) i ostatnio SHL M04 się pojawiła - jak z salonu, a własciwie to w stanie lepszym niz z salonu w tym czasie :wink: .

Sam teraz przymierzam się do NSU 251 OSL, jak cena będzie za wysoka to mam nagranego 100% kpmpletnego Peugeota p111 z '31 roku, piękna maszyna - Brity są fantastyczne, ale te wymiary/gwinty calowe dały mi w kość... kiedys pisałem o malowaniu - bardzo podoba mi sie bordo BSA, ale będzie oryginalny kolor taki jak dla rocznika był przewidziany - czarny/brunswick green

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...