Skocz do zawartości

Metallica - koncert w Chorzowie


Fiery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

News tutaj :clap: http://muzyka.onet.pl/0,1659536,newsy.html

 

Wrzucam bardzo wcześnie w celu umożliwienia zakupu biletów etc.

Gdy będzie bliżej terminu będzie można kompletować ekipę na wspólny wyjazd na ;)

 

Pozdr :icon_eek:

 

PS

:clap:

Edytowane przez Fiery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę złośliwie - zima jest, nie ma co robić:

A co to jest "Metallicia"?

 

Albo (eng) "koncert zespołu Metallica"

albo (pl) koncert Metalliki...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bileciki zakupiłam i teraz tylko odliczam dni ;)

Opcja wyjazdu na moto - :notworthy: :lalag: :clap: popieram - powiem mojej Suzi...na pewno się ucieszy :buttrock:

 

Nie wiedzialem, ze gustujesz w takiej muzyce? ;)

No i milo, ze sie znalazlas znowu na forum...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie opuszczam nigdy na dłużej niż na 24 godziny :biggrin: , nawet jeśli nie piszę to czytam, obserwuję, zapisuję i ....donoszę :icon_rolleyes:

 

To co Belgu - lecim na moto do Chorzowa? :icon_mrgreen:

Edytowane przez Milena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie pomysł fajny :] dawno nie byłem na DOBRYM koncercie :icon_rolleyes: no i pomysł przejażdżki też ciekawy. Przydało by się tylko motocykle zostawić w bezpiecznym miejscu na czas koncertu

 

Jak by ktoś reflektował to na Stinga też się prawdopodobnie będę wybierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorzów brzmi prawie jak Chorwacja więc czeka Was fajny trip ;)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie byłem jakimś szczególnym wielbicielem Metalliki mimo iż w metalu siedziałem od '83-go; nigdy nie miałem żadnej ich płyty i nie byłem na żadnym ich koncercie, ale chyba na ten się wybiorę, bo może już nie być okazji.

Tak BTW mój ulubiony kawałek to Thing that should not be - wybitnie nie Metallikowy... :banghead:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety na płytę już kupione, czekam na przesyłkę.

 

Byłem w Chorzowie poprzednim razem - było bardzo ok (ale siedziałem w sektorze, bo na płytę już nie było biletów :icon_mrgreen: ). Za to przegapiłem koncert w Wwie, który ponoć był rewelacyjny. No nic, zobaczymy jak będzie tym razem.

 

Ulubionych kawałków sporo, zależnie od klimatu i ochoty. Z płyty, o której piszesz, to Disposable Heroes (razem z pozostałymi utworami, ta płyta to legenda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...