Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No na Łodzi możnaby sie spotkać, ale jak byłby transporcik jakis

to też bym se jakiś odmrażacz wewnętrzny w płynie zakupił :banghead: , a jak nie będzie transportu

to se zakupię ze 2 Tymbarki!!!! :smile2:

No a już nie za dużo czasu zostało żeby wszystko poumawiać!

Mnie jeszcze czeka wyjazd na zakupy na Targi w Berlinie

moze tam mi sie uda zakupić pewne rzeczy! :twisted:

Michał jakbyś planował wyjazd na Łodź to daj cynk!! :banghead:

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ŻYJE!!dzięki za zajebista impreze!! coż moge powiedzieć impreza dalej trwa ' date='oni dalej ładują browary i dopijają flaszki, ja o 3rano skończyłem zabawe bo robota wzywała :banghead:[/quote']

 

Tak tak szramer wczoraj (dzisiaj) skonczylismy o 2 w nocy po piwkowaniu w Melaxie. Zarwalismy dla Ciebie panne a Dakota taniec go go odprawial... a jutro sylwek... i ?? chlanie :?: :twisted: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak szramer wczoraj (dzisiaj) skonczylismy o 2 w nocy po piwkowaniu w Melaxie. Zarwalismy dla Ciebie panne a Dakota taniec go go odprawial... a jutro sylwek... i ?? chlanie :?: :twisted: :banghead:

 

 

 

witam

i my sie meldujemy , wlasnie dotarlismy do domu , tak jak w kilku ostatnich postach napisane , potwierdzam i ja impreza byla do 30.12.2003 do 1:50

 

polalo sie duzo piwska , i duzo opowiesci splynelo z ust niedobitkow.(PGR, POCZWAR I GOLEC)

 

Ja chyba jutro pofolguje z sylwkiem , jestem wykonczony ,mam nadmiar alkoholu we krwi i niedomiar spania(w pensjonacie jak nie wesele to dyskoteka do 6 rano wiec na spanie codziennie zostawalo tylko 3 do 4 godzin)

 

pozdrawiamy serdecznie Gosik ,KILLER(ten bialy kudlaty)

i moja mniejszosc w tym babskim towarzystwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Widziałem że pisaliście coś o spotkaniu w Łodzi...

Ja i moja ekipa wybieramy sie do Łodzi 17 stycznia i wynajmujemy wygodny autobus jak w zeszłym roku.Jeżeli są chętni to dajcie mi znać, zaliczka (bezzwrotna!!) to 20 zł, do tego w autobusie trza dopłacić 15 zł czyli ogółem wyjazd tam i z powrotem kosztuje 35 zł :banghead:. Spotkanie o 4.00 na rynku w Bielanach.

 

Pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polalo sie duzo piwska ' date=' i duzo opowiesci splynelo z ust niedobitkow.(PGR, POCZWAR I GOLEC)

[/quote']

 

hehe z Golcem to byly jaja:) Wiedzieliscie ze Dakota to menadżer Golec uOrkiestry?? 8) :mrgreen:

 

Wszyscy co maja zdjęcia proszę nie zapomnieć o mojej skromnej osobie [email protected]

 

pozdro :namoto: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... No cóż mieszanka "specjału wiedeńskiego" i śliwek w płynie (zapijana czystą gorzałką) była niezła ale jeszcze w poniedziałek łaziłem po ścianach...

PGR - było wyyyyyyyyyyyjebiście, tyle jeszcze pamiętam. Wielkie dzięki. Repeat please. Aha - bolą mnie krzyże. Spadłem z wozu czy ktoś mnie w dupę kopnął? 8O :banghead:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bedzie repeat bedzie i to jaki :!: :twisted:

 

Darek moze du*a nie boli cie od upadku ani kopniaka?? Oj musialo byc ostro

:banghead: 8)

 

Niee, sexa z tobą chyba bym zapamietał. Zresztą nad dziewicami Bozia czuwa :banghead:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...