Skocz do zawartości

Motocykl z USA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamis-a

mółby mi ktos pomóc obliczac?? chcem sprowadzic przez znajomą cross'ówke za 1500$ z chicago. Zastanawiam sie ile by mnie całkowity koszt tego wyniósł. Wiem ze to JUz było ale bardzo mi zalezy jakby ktos mi mógł napisac na priv albo na forum ile by mnie to wyniosło wszystko. :buttrock: :buttrock:

 

zalezy mi na szybkiej odpowiedzi poniewaz w tym tygodniu chcem juz kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich i pozdrawiam z USA/Poludniowa Karolina/Myrtle Beach

 

Jak ktos jest zainteresowany kupnem czegokolwiek z USA to prosze o kontak ze mna, najlepiej mailowo, podam numer telefonu zeby można było normalnie porozmawiać o kosztach.

 

Z rozmowy z właścicielem salonu motocyklowego dowiedziałem się, że na łamach sierpnia/września będą dostępne już modele 2009'

 

 

poniżej podaje link do salonu który znajduje się kilka mil ode mnie.

http://www.redlinepowersports.net/

 

do ceny nowych motocykli które są tam podane (np. WR450F 2008 koszt $7200) należy doliczyć dostawe z magazynu oraz podatki i marże salonu - z czego się nazbiera koło $1000.

 

jak ktoś będzie chciał znać dokładną cene któregoś z motocykli przy kupnie ze sklepu to prosze o kontakt, ale podchodzcie do tego poważnie, a nie, że z ciekawości, bo musze do gościa zadzwonić/pojechać i zapytać.

 

kolejna sprawa to motocykle używane, moge pojechać w promieniu do 150-200mil, później shipping docelowo do Polski lub przez moje ręce.

 

Cena dostawy do Polski zależy od czasu w jakim motocykl ma się znależć w Polsce, mogą to być nawet 2 tygodnie jak komuś zależy ale cena wtedy rośnie.

 

Moge sprowadzić każdy motocykl, choć jestem skłonny rozkręcać raczej tylko enduro/cross.

 

Do Polski wracam pod koniec września/początek października, moge sprowadzić elektronike

 

 

Jak ktoś jest zainteresowany to prosze o kontakt mailowy albo PW, prosze raczej nie pisać na gadu gadu.

 

 

A moderatorów przepraszam za naruszenie zasad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i pozdrawiam z USA/Poludniowa Karolina/Myrtle Beach

 

Jak ktos jest zainteresowany kupnem czegokolwiek z USA to prosze o kontak ze mna, najlepiej mailowo, podam numer telefonu zeby można było normalnie porozmawiać o kosztach.

 

Z rozmowy z właścicielem salonu motocyklowego dowiedziałem się, że na łamach sierpnia/września będą dostępne już modele 2009'

poniżej podaje link do salonu który znajduje się kilka mil ode mnie.

http://www.redlinepowersports.net/

 

do ceny nowych motocykli które są tam podane (np. WR450F 2008 koszt $7200) należy doliczyć dostawe z magazynu oraz podatki i marże salonu - z czego się nazbiera koło $1000.

 

jak ktoś będzie chciał znać dokładną cene któregoś z motocykli przy kupnie ze sklepu to prosze o kontakt, ale podchodzcie do tego poważnie, a nie, że z ciekawości, bo musze do gościa zadzwonić/pojechać i zapytać.

 

kolejna sprawa to motocykle używane, moge pojechać w promieniu do 150-200mil, później shipping docelowo do Polski lub przez moje ręce.

 

Cena dostawy do Polski zależy od czasu w jakim motocykl ma się znależć w Polsce, mogą to być nawet 2 tygodnie jak komuś zależy ale cena wtedy rośnie.

 

Moge sprowadzić każdy motocykl, choć jestem skłonny rozkręcać raczej tylko enduro/cross.

 

Do Polski wracam pod koniec września/początek października, moge sprowadzić elektronike

Jak ktoś jest zainteresowany to prosze o kontakt mailowy albo PW, prosze raczej nie pisać na gadu gadu.

A moderatorów przepraszam za naruszenie zasad...

 

 

sluchaj jaki podatek jest w carolinie ?? je siedze w illinois i jest 10% taxu !!

 

2 tyg to samolotem chcesz slac no nie orientujesz sie ile wychodzi wyslanie crossa w paczkach ? i wtedy to idzie tydzien do polski :biggrin:

 

ja narazie daje sobie spokoj z moto we wrzesniu bede jeszcze raz to moze kupie bo teraz mam inne wydatki

pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...