Skocz do zawartości

MOTOCYKL Z USA


Rekomendowane odpowiedzi

mi nie chodzi od drogowke ich mam w dupie mi gosc w stacji kontroli pojazdow powiedzial ze akurat moze on niewiem zwaraca uwage na swiatla bo w usa sa symetryczne u nas maja byc asymetryczne czyli swieci na pobocze i powiedzial jak pan masz takie jak w usa to nie pdobije panu 1 przegladu wiec sie troche wystraszylem:D

 

gdzie robiliscie te 1 przeglady???

 

ok dziekuje wszystkim za wypowiedzi wszystko juz wiem pzodrawiam w oczekiwaniu na sezon:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze przy pierwszym przeglądzie bardziej sprawdzają ale jak miałem GPZ w amerykańskiej wersji to nikt nigdy się nie doczepił do świecących kierunków a na przegladzie facet sprawdzał numery ramy i ZAPYTAŁ czy wszystko działa :D :icon_biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kilkadziesiąt moto z USA, sam dosiadam sprzęty z za oceanu i nigdy nie było z tym problemu.

 

Przy zakupie nowego motocykla trzeba się liczyć z tym że gwarancja obowiązuje na kontynencie na którym zakupiono sprzet.

Wniosek z tego taki że jak ci coś padnie to będziesz musiał wysłać moto do USA :buttrock:

Koszt takiej operacji to ok 1600USD w dwie strony.

Różnica w zakupie to ok.20-30% - więc trzeba sie zastanowić.

 

Najlepiej kupować motocykle roczne i starsze (roczny to ok 50% wartości nowego w Polsce).

 

Pozdrawiam.

>MOJE MOTOCYKLE NA ALLEGRO<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kilkadziesiąt moto z USA, sam dosiadam sprzęty z za oceanu i nigdy nie było z tym problemu.

 

Przy zakupie nowego motocykla trzeba się liczyć z tym że gwarancja obowiązuje na kontynencie na którym zakupiono sprzet.

Wniosek z tego taki że jak ci coś padnie to będziesz musiał wysłać moto do USA :biggrin:

Koszt takiej operacji to ok 1600USD w dwie strony.

Różnica w zakupie to ok.20-30% - więc trzeba sie zastanowić.

 

Najlepiej kupować motocykle roczne i starsze (roczny to ok 50% wartości nowego w Polsce).

 

Pozdrawiam.

>MOJE MOTOCYKLE NA ALLEGRO<

 

hm no taka ale kupuje po 25tys k7 a u nas u prywatnego importera koszt 28500 k6. wiec 3,5 tys roznicy i rok produkcji +1. co sie moze zepsuc w nowym motocyklu jak jest uzytwkowany prawidlowo?? jak sie ma pecha no coz to bedzie trzeba wyslac do usa 1600 dolcow. roznica pomeidzy k7 usa u prywatnego importera bedzie jeszczed wieksza. pozatym jaka jest roznica pomiedzy uzywanym a nowym i tak sie nie ma gwarancji i tak tylko sie placi mniej za moto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie moze zepsuc w nowym motocyklu jak jest uzytwkowany prawidlowo?? jak sie ma pecha no coz to bedzie trzeba wyslac do usa 1600 dolcow. roznica pomeidzy k7 usa u prywatnego importera bedzie jeszczed wieksza (...)

 

ad. 1. czy nie było ostatnio jakiejś akcji serwisowej w suzuki? to już wiesz, co się może zepsuć :biggrin:

ad. 2. prywatny importer czyli jak dobrze pamiętam firma pokroju bogusławskiego? ten ostatni AFAIR deklarował przeprowadzenie w ramach gwarancji fabrycznych akcji serwisowych

zrobisz jak będziesz chciał. ja wolałbym te 10% (taka mniej więcej kwota wychodzi z twoich wyliczeń) dopłacić i mimo wszystko odebrać sprzęta bez martwienia się o przegląd, a potem spać - mimo wszystko - spokojniej :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad. 1. czy nie było ostatnio jakiejś akcji serwisowej w suzuki? to już wiesz, co się może zepsuć :icon_razz:

ad. 2. prywatny importer czyli jak dobrze pamiętam firma pokroju bogusławskiego? ten ostatni AFAIR deklarował przeprowadzenie w ramach gwarancji fabrycznych akcji serwisowych

zrobisz jak będziesz chciał. ja wolałbym te 10% (taka mniej więcej kwota wychodzi z twoich wyliczeń) dopłacić i mimo wszystko odebrać sprzęta bez martwienia się o przegląd, a potem spać - mimo wszystko - spokojniej :D

jsz

 

 

no chyba tak zrobie za 25tys k7 600 z usa + rejstracja tłumacznie transport do mnie do domu wiec wyjdzie 26tys u boguslawskiego ok 30tys wiec 4tys wiecej ale jak cos sie z**bie to po 1 mam gdzie pojechac i do kogo 2 bogus nie sprzedaje motocykli od dziisiaj i jest zaufanym sprzedawca pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak koło tej dyskusji, czy ktoś może zamieścić jakiś link z cennkami nowych i używanych motocykli w USA i Kanadzie ?

Chętnie bym się zapoznał.

 

Pzdr.

Zbycho

Większość producentów podaje ceny nowych maszyn na swoich stronach np. www.honda.com

Jeżeli chodzi o używane to www.ebay.com :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem kilkadziesiąt moto z USA, sam dosiadam sprzęty z za oceanu i nigdy nie było z tym problemu.

 

Najlepiej kupować motocykle roczne i starsze (roczny to ok 50% wartości nowego w Polsce).

Motorbikeusa, czy moglbys mi wyjasnic jak to dziala? Ja wybieram motocykl na ebayu a ty zajmujesz sie reszta?

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorbikeusa, czy moglbys mi wyjasnic jak to dziala? Ja wybieram motocykl na ebayu a ty zajmujesz sie reszta?

 

 

Nie wydaje mi się.. kupując na eBayu widzi sprzęta tak samo jak TY.. kwestie ogarnięcia transportu i opłat są naprawdę trywialne. Sprzęty idą z "komisów" tudzież od dealerów, luknij sobie www.agrocycles.com, mnóstwo tego idzie na rynek polski, nie koniecznie z tego m-ca, takich firm jest wiele :-)

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...