Skocz do zawartości

Zerwane więzadła kolana - czy jeszcze kiedyś pojeżdżę?


satun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26.11.2012 mam operację w Otwocku. Będę miał wstawiane implanty więzadeł.

Trochę strach jest.

Będę się modlił za pozytywny przebieg zabiegu.

Szkoda że ten poprzedni w Rybniku nie wyszedł (50pozostało).

No ale ważne abyś był sprawny ruchowo, jak co to możesz się mnie poradzić.

Pracowałem 3 lata jako nauczyciel z uczniami niepełnosprawnymi.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się modlił za pozytywny przebieg zabiegu.

Szkoda że ten poprzedni w Rybniku nie wyszedł (50pozostało).

No ale ważne abyś był sprawny ruchowo, jak co to możesz się mnie poradzić.

Pracowałem 3 lata jako nauczyciel z uczniami niepełnosprawnymi.

 

Tak dwuznacznie napisane że sam już nie wiem czy to sarkazm czy dobre słowo :)

 

Kurna same kaleki, wszyscy jakieś operacje.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Wierzę że usiądę na motocykl w kwietniu, z tego co mi mówił lekarz najważniejsza będzie codzienna rehabilitacja przez 5 miesięcy.

 

Wiesz o tym, że jak się nie będziesz operidzielał i pieścił to wszystko jest możliwe... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza rehabilitacja jakbyś pobiegał za tymi pielęgniarkami :biggrin:

Kolega na wyciecze, świeżo poskładany ale już bez gipsu, stękał jak to go boli i kuje i chyba nie da rady nawet wstać i się odlać..........dopóki ktoś nie wyjął akordeonu i pękło parę butelek, zaczęły się śpiewy tańce i różańce, Marek zszedł trzasnął parę karniaków i jak nam się nie zacznie wyginać normalnie człowiek-guma i śpiewać hej sokoły a my mu na to Mareczku bój ty się boga dopiero cie poskładali a on na to - o ku..wa zapomniałem

 

te prześwietlenia wywal, potrzebna Ci porządna biba a nie rehabilitacja, momentalnie się kości ułożą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.11.2012 mam operację w Otwocku. Będę miał wstawiane implanty więzadeł.

Trochę strach jest.

 

YUBY, w im. A.Grucy Cie będą rżnąć i pewnie S. Pomianowski przeprowadzi zabieg, jeśli tak to nie masz się czego obawiać będziesz w najlepszych rękach w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób kolana na kasę u zwykłego ortopedy. Żona po roku czasu mimo rekonstrukcji po "znajomościach" nie chodzi na szpilkach :D Ale kolano działa w miarę normalnie (skutek wywrotki na moto Przy 5km/h)

Tylko spec sportowy zrobi ci kolanko jak nowe.

Praevenire melius est quam praeveniri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ciężki temat :wink: Idzie o Twoje zdrowie (a nie o wymianę przedniego prawego wahacza) i możliwości uganiania się za kobiałkami tzn. czy dasz radę w przyszłości upolować jeszcze jaką zwierzynę/łanię :biggrin: Temat rzeka, możesz wybecelować kupę grajcarów a i tak może ktoś spie**olić temat i na odwrót możesz zrobić na kase i może być ok. Tu musisz sam drążyć temat, na 5 specjalistów jeden powie inaczej i zasieje ziarno w czyjejś głowie. Inaczej mówiąc dobrze abyś trafił na chirurga z powołania a nie na szarlatana który będzie miał parcie tylko na kesz. Jeśli Ci to pomoże psychicznie co jest ważne to szpital Grucy należy do CMKP gdzie moja żona pracuje, zna ludzi pracujących tam i wypowiada się o nich bardzo pozytywnie :biggrin:

Trzymam kciuki u nóg za Twój rychły powrót do uganiania się za dziewicami :biggrin:

 

Powodzenia Bratku :wink:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...