Skocz do zawartości

Krecenie filmu \ wawa


squod
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do listy cywilnych wozów policyjnych dodam Volvo S60 (ciemne: granatowe lub czarne) z piękną tablicą świetlną z napisem "Policja" za tylną szybą. Numerów nie pamietam, widziane na T. Toruńskiej podczas "uszczęśliwiania" mandatem klienta. Wnioskuję, że bryka ma video.

 

Natomiast na trasie bodajże z Kielc widziałem też w podobnej akcji złote BMW serii 3.

 

Jak widać radarowcy mają też i lepsze autka niż Vectry czy Mondeo. Na wszystko trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do listy cywilnych wozów policyjnych dodam Volvo S60 (ciemne: granatowe lub czarne) z piękną tablicą świetlną z napisem "Policja" za tylną szybą. Numerów nie pamietam, widziane na T. Toruńskiej podczas "uszczęśliwiania" mandatem klienta. Wnioskuję, że bryka ma video.

 

Natomiast na trasie bodajże z Kielc widziałem też w podobnej akcji złote BMW serii 3.

 

Jak widać radarowcy mają też i lepsze autka niż Vectry czy Mondeo. Na wszystko trzeba uważać.

 

Srebrne BMW serii 3 (WI .....) patroluje cichaczem dojazd do Radomia (od strony Warszawy) - kto byl, wie, ze jest gdzie sie rozpedzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kiedys było prosciej - jak samochód z wideoradarem, to albo vectra albo mondeo...

Teraz, np. na trójmiejskiej obwodnicy, od niedawna jeździ Audi A6 w wersji kombi - spodziewałby sie ktoś takiego auta w Policji? Więc nie da sie ogarnąć wszystkich aut, które za nami nadążają...

A poza tym, na wiosnę 10 punktów zarobiłem w parę sekund, wyprzedzajac - niestety na trzeciego, więc za bardzo nie mogłem zwolnić w trakcie manewru - vectrę kątem oka dojrzałem coś podejrzanego, po wyprzedzeniu zacząłem zwalniać ale... już zdążyli namierzyć i... po zawodach.

Czyli spokojne oczekiwanie, aż ktoś z tyłu jadący równo z nami nas wyprzedzi, może być spóźnioną reakcją.

pzdr Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej napisał, że łatwo jest zauważyć czy za nami jedzie nieoznakowany radiowóz... Potwierdzam to - łatwo jest zauważyć, ale najczęściej jest już za późno.

 

Pierwszy mandat na początku tego roku dostałam w mieście na dwupasmówce mając 107/50 (nota bede to jest dwupasmówka i każdy tam jeździ z taką prędkością... problem tylko, że znajduje się ona jeszcze w granicach miasta i ograniczenia do 50-ciu).

Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i skręcając w lewo - odkręciłam manetkę... nawet nie za bardzo, tak po prostu, zaraz wiedziałam, że będą światła, więc nie szarżowałam. Gdy już odpuściłam gaz, żeby wyhamować silnikiem przed światłami w oczy rzuciła mi się czarna Vectra na cieszyńskich blachach (wszystko miało miejsce w Bielsku-Białej) - wydawała mi się ona podejrzana, więc zwolniłam jeszcze bardziej i potem przez następne parę kilometrów jechałam przepisowo po prawym pasie jak katamaraniarze. Panowie się chyba znudzili, bo włączyli koguta i zaprosili mnie do radiowozu. Okazało się, że nagrali mnie już na samym początku - jak tylko wjechałam na główną drogę i odkręciłam manetkę... potem nie mieli się już do czego przyczepić. Zawsze zwracam uwagę na to kto za mną jedzie - tutaj po prostu miałam pecha, że wyjechałam na drogę centralnie przed tajniakami - jak to mówią: Shit Happens :buttrock: 10 pkt i 400 zł zarobiłam :lapad:

 

Radzę uważać na drodze... oni czasami spadają z nieba ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wyjąsnienie.

Np. Na Wilanowskiej w stronę Konstancina za Wiertniczą nad jezdnią są trzy urządzenia skierowane pojedyńczo na każdy pas. Na tym samym słupie jest kamera w "kuli" taka do monitorowania miasta. Większość kierowców zwalnia.

Nowe fotoradry w Wawie.

- TRASA Łazinekowska na wysokości ul. Saskiej

- Bronisława Czecha przy Kajki (wylot z Wawy na Białystok)

- TRASA Toruńska na wysokości ul Ostródzkiej

Na początku były tylko znaki. Teraz są puszki, ale jeszcze nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powie ktos jaki dostal najwiekszy mandat z foto albo wideo radaru albo jakies smieszne ze np na zdj napisali 350km/h

 

Mojego znajomego tata pracuje jako kierowca TIRa. Kiedyś otrzymał mandat na 500zł. PONAD 180 TIREM NA WYLOTÓWCE Z JAKIEGOŚ MIASTA

Policjanci nie wierzyli, ale wysłali mandacik wraz ze zdjęciem potencjalnemu sprawcy wykroczenia :D

Jak się potem okazało, drugim pasem wyprzedzał TIRa motocykl, na zdjęciu było widać lekkie zamazanie .

 

PZDR :D

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wydawała mi się ona podejrzana, więc zwolniłam jeszcze bardziej i potem przez następne parę kilometrów jechałam przepisowo po prawym pasie jak katamaraniarze. Panowie się chyba znudzili, bo włączyli koguta i zaprosili mnie do radiowozu. Okazało się, że nagrali mnie już na samym początku - jak tylko wjechałam na główną drogę i odkręciłam manetkę... potem nie mieli się już do czego przyczepić. Zawsze zwracam uwagę na to kto za mną jedzie - tutaj po prostu miałam pecha, że wyjechałam na drogę centralnie przed tajniakami - jak to mówią: Shit Happens :evil: 10 pkt i 400 zł zarobiłam :)

 

Radzę uważać na drodze... oni czasami spadają z nieba ;)

 

pzdr @starte

 

 

Znaczy próbowali upolować większego zwierza i założyli chodowlę punktów a Ty im zrobiłaś świństwo.

Nie dałaś sobie wlepić 100 punktów i kilkunastu tysięcy mandatu.

Strasznie mnie wqrwia takie zachowanie policjantów, bezprawne i bezczelne.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy próbowali upolować większego zwierza i założyli chodowlę punktów a Ty im zrobiłaś świństwo.

Nie dałaś sobie wlepić 100 punktów i kilkunastu tysięcy mandatu.

Strasznie mnie wqrwia takie zachowanie policjantów, bezprawne i bezczelne.

Dokładnie... ciekawe czemu od razu mnie nie zatrzymali... przecież już na samym początku mieli do tego podstawę. Pewnie rzeczywiście czekali, żeby mi przywalić więcej punktów, bo oczywiście uświadomili mnie, że sumowanie punktów jest możliwe ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego znajomego tata pracuje jako kierowca TIRa. Kiedyś otrzymał mandat na 500zł. PONAD 180 TIREM NA WYLOTÓWCE Z JAKIEGOŚ MIASTA

Policjanci nie wierzyli, ale wysłali mandacik wraz ze zdjęciem potencjalnemu sprawcy wykroczenia :D

Jak się potem okazało, drugim pasem wyprzedzał TIRa motocykl, na zdjęciu było widać lekkie zamazanie .

 

PZDR :P

 

Pewnie dobrą "zawiązkę" mieli na komendzie.

Tir 180 km/h :D

Dobrze że się dopatrzyli motocyklisty

Edytowane przez maniek.o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, KAMERY NIE MIERZĄ PRĘDKOŚCI.

 

Niestety, jak się ma znajomych idiotów i za bardzo sie im ufa, można samemu wyjść na idiotę, tak jak w moim przypadku.

 

Przepraszam wszystkie osoby które wprowadziłem w błąd i te z którymi toczyłem spór, nie mając racji.

 

Zdjęcia o których pisałem, pochodzą ze zwykłego fotoradaru a nie z wyżej wymienionych kamer.

 

Połączenie tych faktów (kamer i mandatu) to jedno wielkie nieporozumienie.

 

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.

 

 

:icon_evil: za odwagę przyznania się do błędu ;)

A tak swoją drogą, to powinni mam płacić jak za pracę na planie filmowym, tyle kamer a my w roli głównej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...