Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli JAWA łączcie się


Perkoz Jawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomość do wszystkich motocyklistów, którzy są napędzani benzyną, olejem, wyrwaną ziemią, zmieloną trawą i spalonym asfaltem. Jeżeli doświadczyliście już przejażdżki na motocyklu, poczuliście wiatr we włosach, zjedliście kilka komarów i zasmakowaliście uczucia wolności zapraszam do przyłączenia się naszego klubu JAWA TEAM. Najlepiej widziane maszyny to Jawy, Cz i polskie maszyny również mile widziane maszyny za wschodniej granicy i inne, nie pokazywać się tylko na skuterach bo będzie RZEŹ]:-> .

Trochę o klubie JAWY TEAM jeździmy razem od 5 lat, jest nas 9 osób - każdy posiada przynajmniej jedną Jawe350 i inne motocykle(oto zdjęcie z Debrzna 2007) >http://www.plonacewaly.com/component/option,com_rsgallery2/Itemid,15/page,inline/id,375/catid,20/limitstart,9/

 

http://www.plonacewaly.com/component/optio...id,15/catid,20/

 

Jesteśmy głównie z Trzcianki i okolic Chodzieży w kolejnym roku myślimy o zalegalizowaniu klubu. W przyszłości może ulec zmiana nazwy klubu ze względu na Regulamin Kongresu Motocyklistów

My jesteśmy wszyscy w klubie jak bracia - jedna krew, tylko jeśli poważnie o tym myślisz to daj znać...

:flesje:

 

 

Dla wszystkich tych ktorzy maja ciala i umysly napedzane 95 oktamowa bezyna. Stworzone przez Motocykliste dla Braci Motocyklistow ,bez znaczenia na czym i jak szybko sie przemieszczaja oraz dla wszystkich tych, dla ktorych gotujacy sie olej i smrod spalonej gumy jest wyznacznikiem i sensem Zycia. Pozdrawia JAWA TEAM[/font][/size]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem szacunek do Jaw i pewnie tak mi już pozostanie - z resztą sam do niedawna miałem Jawę - i w tej chwili koncentruję się na coraz starszych modelach tej marki (może uda mi się w niedalekiej przyszłości - za jakies 2 lata - zanabyć moje marzenie - czyli 500OHC);

Kto nie miał styczności ze starsymi modelami tej marki - ten nie wie co traci :icon_eek: Na prawdę piękne maszyny;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten smród palonej gumy i gotujący się olej naprowadziły mnie na myśl, żeby ten wątek dać do humoru... 95 "oktamowa" benzyna - że jednak odesłać do słownika ortograficznego...

finalnie zadecydowała mapa: macie, chłopaki, sąsiadów :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Jawa Team , kazdego roku w debrznie z Wami gadamy ale rok w rok nie pamietacie nas nigdy :bigrazz: Jestescie Wielcy , a Debrzno , zlot w Debrznie slynie z tego ze tam jestescie :icon_mrgreen: Kiedys jadac na Trzcianke kiwalem 2 z Was , jechalem na zoltym jajku jak w avatarze. A generalnie to razem bawilismy sie tez na koncercie Dzemu w Pile,zarowno w srodku jak i pogadalismy po imprezie przed klubem. Pozdrowienia od chlopakow z Pily !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to i ja sie przyznam. Posiadam JAWA VELOREX 350 z 67r. Jest kompletny ale cale poszycie nadaje sie do wymiany i silnik nalezaloby przejzec bo stoi juz jakis czas niedotykany. Niestety musi poczekac na lepsze czasy bo w tej chwili nie mam ani warunkow ani czasu na jego przywrocenie do zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WItam , i ja od wakacji stałem się posiadaczem cholernie popularnej w naszym kraju Jawy TS 350 z 1990roku. Kupiłem ją praktycznie rozłożoną także aktualnie jest w kompletnej renowacji, ale widać juz efekty:)) Myśle ze do wiosny uda mi sie pochwalić skończonym remontem a latem uda mi się wpaśc do Debrzna i poduskutować z Wami o Jawach i nie tylko:)

Kolego Buba6, jeśli byłbyś zainteresowany to prawdopodobnie mógłbym Ci zalatwic Velorexa w stanie dostatecznym, nie wiem jeszcze za jakie pieniądze i w jakim stanie jest kompletny, ale wiem że jest. Dowiem sie co i jak i dam znac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie 2 czeskie sprzętasy ani jeden nie jeździ hehe coś co bylł kiedyś jawą 350 z silnikiem tym starszym przód od CZ rama zbeszczeszczona nie przeze mnie ja to tylko uratowałem złe ludzie chciały z tego crossa zrobić ...

jawe 350 TS niekompletną mam zamiar zrobić tskę tak jak z fabryki :biggrin: i się nią rajcować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...