Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem znowu przedwczoraj moto i się przejechałem dookoła garażu ale... Grypa u mnie w firmie panuje więc nie miałem zdrowia zająć się tłumikiem... Ale napęd wyczyszczony i nasmarowany, płyny uzupełnione (a olej to już na koniec sezonu był wymieniony :crossy: ), dopompowane powietrze do kół... Więc jak będzie ciepło to tylko tłumik i odkurzyć moto i... Śmigać ! :) Ale czekam cierpliwie, takie wyczekane sprawia później większą frajdę ;)

 

A i się zgadzam że klimat się ociepla ! I jest zajefajnie przez to dla nas motocyklistów :icon_razz: Przecież w tę zimę to śniegu było tyle co kot napłakał... Z czego oczywiście się cieszę :biggrin:

 

Obwodnicą Radzymina to praktycznie codziennie jeżdżę do pracy i teraz to marzę jak będzie wreszcie naprawdę ciepło żeby sobie na moto śmignąć... :biggrin:

Że nie wspomnę o drodze krajowej do Wyszkowa, którą tworzą... Przez to że nie ma zimy to nawet w miarę szybko ją tworzą ! A jak ją już zrobią to będę miał drogę do pracy (jeśli nadal będę pracował tam gdzie teraz :) ) zaaaaajebistą :biggrin:

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj byl kolejny dzien zaliczony do udanych, obudzilem GS'a ze snu zimowego i 50km do/z roboty nakulane, a z tego co pani w gadajacym pudle mowila, to pod koniec lutego tak za tydzien - dwa przychodzi wiosna, nic tylko sie cieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dzisiaj dla odmiany prawdziwie zimowo miałem. 7 rano, -5 stopni, mgła... Jak dojechałem to mi szron i lód (z mgły) płatami z rękawic i kurtki schodził... Zebra się zrobiła - biało na zgięciach materiały, czarno obok... No i chyb apo raz pierwszy widziałem w zamkniętym kasku parę przy oddychaniu....

fajnie było.. :buttrock:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piknie w Wawce, ja wczoraj pobrykałem trochę wieczorem, a dzisiaj jednak skupię się na nauce do egzaminu. Łikendzik zapowiada się całkiem obiecująco na enduro, bo na szosę troszkę za zimno.

 

PS i nie wierzcie ICM-owi, może zbiorowa sugestia pomoże. Choć z drugiej strony ICM to jedyna pogodynka która wskazuje na jutro - 15 stopni. Mam cichą nadzieję, że się mylą, bo będzie za zimno nawet na ędooro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że jadąc w padającym sniegu widziałem jakiś romantyzm w płatkach lecacych mi w twarz, i rozbijających sie na szybie.... Ale zjazd z białej górki (bo w górkach mieszkam) o 7 rano zakładając dziewiczy ślad był całkiem emocjonujący....

 

ICM póki co prawdę powiedziało.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICM to jedyna pogodynka która wskazuje na jutro - 15 stopni.

i dlatgo nie ma co jej wierzyć :lalag: wg mnie będzie najwyżej -7 nad ranem

Ja generalnie chwilowo nie jeżdżę, bo mam zapalenie oskrzeli i anginę ropną :banghead: ale nie od moto, tylko od wychodzenia 10x dziennie na fajka w samej koszulce :crossy:

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nic z tego, aktualnie u mnie jakieś -3 stopnie, więc lipton raczej.

Przecież to nie temperatura stanowi, tylko stan drogi! jak droga czarna, to można jeździć. Coś się migasz.... :notworthy:

 

Powodzenia w przyszłym tygodniu - będzie znowu ciepło...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...