Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sylwka spadł śnieg więc aby dostać się do czarnago asfaltu muszę przejechać ok 300 m po śniegu. Ślisko jak diabli, ale daje rade jak się uprzeć :notworthy:

Najtrudniej idzie wyciągnąć z garażu

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Grajzerówie, trasie poniemieckiej wiodacej przez Wielkopolski Park Narodowy zlapal mnie snieg juz w listopadzie. Bylo z 5 stopni na plusie, ale straszna wilgoc i srodek lasu wiec szybko zrobila sie warstewka kilkucentymetrowa. Na moich cienkich, jak w rowerze, oponkach jechalem 20km srednio 20km/h trzymajac nogi szeroko na bokach zeby w razie czego sie zaprzec. Snieg walil tak ostro ze mialem go pelno na szybie od kasku i nic nie widzialem wiec jechalem z otwarta. Oczy mi lzawily :icon_biggrin:

 

Do domu dojechalem po 1,5 godziny gdzie normalnie zajmuje mi to jakies 25 minut. Dojechalem szczesliwie. Ale teraz juz wiem, ze z pogoda nie ma zartow, wiec z jazda noworoczna poczekam do 13.01, kiedy to w Poznaniu ma przyjsc ocieplenie.

 

Mój mały motór po jeździe: http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/motr-po-niegu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opadach śniegu blokuje mnie dziewczyna i dunlop trailmax z przodu... Ktoś wie kiedy ma zniknąć to białe gówno?

niewiem ,ale jest jeden plus tego "białego gówna" ,że jak się stopi to może spłynie troche soli-tego "drugiego białego gówna" :banghead: bo troche mi szkoda motocykla :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..bo tak szybko pomykał po torze, ot co! :biggrin:

ale on nam na trasie znikał ;)

 

na zewnątrz lekki mrozek, błękitne niebo, świeci piękne słoneczko i asfalcik suchy :biggrin:

z tym asfalcikiem to bez przesady... jakiś taki dziwnie biały się zrobił. i skrzy się tak ładnie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku bigfooty (tudzież płozy) to ja mam od urodzenia. Rozmiar butów motocyklowych 13 :wink: nie motocyklowych w zależności od numeracji 11-12,5

Mam ciut większe i jako boczne kółka czy płozy sie nie sprawdziły :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...