Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak dwie paki w śnieg. Ja dzisiaj leciałem katowicką, zbiornik do pełna ....zł, rękawice narciarskie ...zł, miny kierowców w puszkach ... nie ocenione :) Trasa Konstancin - Grodzisk Maz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już zimniej niż w ostatnich dniach. Po godzinie palce mi zesztywniały, ale cóż - wolę teraz dotrzeć silnik po remoncie niż później nie móc szaleć w ciepłe dni :icon_razz: Poza tym jazda w takich warunkach nieraz ma walory edukacyjne (mniejsza przyczepność itd.) :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem i zaraz ide dalej : jade na impreze. Lajtowy przejazd przez wawe tylko kilka zakretow mam do zrobienia :P

 

edyta :biggrin:

 

Droga na impreze i z imprezy byla super :crossy: Bez korka, po suchym i wogole ql - tylko zimno troche.

 

Gorzej bylo jak dzis rano wstalem u panny zeby jechac na chate ...

 

http://img515.imageshack.us/img515/6818/dsc01324by9.jpg

 

Palenie z kabli bo akus marny i jazda na kwadratowo.

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zrobiłem dziś 15 km, ale już po 2 przy 80/h z nosa mi kapało.

Mam kask otwarty z szybką i kominiarkę windbreak, w twarz ciepło, ale noskiem ciągnie.

Ciekawi mnie, jak to jest w kasku integralu lub szczękowcu przy niskich temperaturach (ok. 0, tak jak dziś), czy też kapie z nosa, bo szczerze mówiąc nigdy w takich kaskach nie jeździłem.

Podzielcie się swoimi doświadczeniami, będę wdzięczny.

Pozdrawiam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze przy takich temperaturach to nie wiem czy sa kaski ktore nie paruja jak stoimy na swiatlach :P ?

 

Ja mam wklejoną folię antifoga, właśnie wróciłem z jazdy i wprawdzie na światłach paruje, ale osadzają się takie większe krople, przez które obraz jest rozmazany trochę ale widać sytuację na drodze przynajmniej.

 

A mufki na kierownicę pomagają, głowa mi szybciej zmarzła niż ręce (mimo kominiarki z polaru i windstopera), ale i tak po jakimś czasie zaczęło mi być zimno w palce. Grzane manetki są absolutnie niezbędne. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze przy takich temperaturach to nie wiem czy sa kaski ktore nie paruja jak stoimy na swiatlach :clap: ?

Są. Z pinlokiem :icon_eek: :clap:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że okulary nosisz, to wtedy okulary parują, szybka nie :icon_eek:

No tak... :buttrock:

Tak BTW, właśnie dotarły do mnie rekawice Held Freezer + wkładki Vanucci z windstoppera ;)

PIEPRZYĆ ZIMĘ :clap: :clap:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...