Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja kupilem mojej niuni pokrowiec i tak stoi od 3 dni... ale przynajmniej jej cieplo :biggrin:

 

o wlasnie! tez o tym myslalem ostatnio...

 

gdzie kupiles i jaki?

 

nie ma problemu z odparowywaniem wody przez material?

TasmaN

Ogar205 -> WSK125 -> XJ600S -> GSXF750 -> CBR900RR

 

www.everydaybikerslife.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem na allegro.. najtanszy, najzwyklejszy , bez zadnych firmowych naklejek :biggrin: chyba kosztowal 22.50 zl

 

Dobrze wybralem, material mocny, a za razem cieniutki, wiec po zlozeniu i upchnieciu miesci mi sie pod siedzenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wyskoczyłem sobie w ramach wolnego czasu do Wisły :] 130km w sumie tempem raczej bardzo nieturystycznym, ale było super! Pogoda dopisała, choc trocszke wiało, i na równicy dosc sliskie drogi były! Szkoda tylko ze sam byłem, taka tu ekipa do jazdy chętna u mnie :wink:

Rozminałem sie po drodze chyba z niebieską Hayabusą, potem z kilkoma chopperami i trafiłem goscia na cbr600 f3. A teraz jade jeszcze gdzies polatac bo jeszcze mi mało :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem na allegro.. najtanszy, najzwyklejszy , bez zadnych firmowych naklejek :icon_twisted: chyba kosztowal 22.50 zl

 

Dobrze wybralem, material mocny, a za razem cieniutki, wiec po zlozeniu i upchnieciu miesci mi sie pod siedzenie :buttrock:

 

nie bede OFFa robil w tym temacie.. tylko 2 pytanka... :biggrin:)

 

- jaki rozmiar pokrowca na Zuzie? L? XL? - jaki kupiles?

- boczne owiewki.... wyciera Ci sie lakier od kolan??

TasmaN

Ogar205 -> WSK125 -> XJ600S -> GSXF750 -> CBR900RR

 

www.everydaybikerslife.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej podtrzymuję że temat można zamknac :buttrock: jechałem do rodziców z grochowa do falenicy normalnie droga 20 km, ale że była ładna pogoda to stwierdziłem,że na około przez Górę Kalwarię pojadę jakieś 50 km, zanim wyjechałem z wawy już wiedziałem, że minimum przejazd przez Wisłę w Dęblinie, jak nie Puławy, a nawet Kazimierz. I pewnie gdyby nie czarna chmura, która mnie nastraszyła i święta to skończyło by się na Kazimierzu. W sumie 200 km pękło, cudowny dzień :icon_twisted:

a miało być tak mokro, nieprzyjemnie i wietrznie

 

no to farciarze bo u nas to i zawieje i śnieg sypie co pare godzin, no i czarny co jakiś kawałek trafi się skuty lodem, generalnie dziś nawinięte 3km i nawet żaluje, że dupe ruszalem bo to była masakra

 

cholera nie wiosna u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej podtrzymuję że temat można zamknac :crossy: jechałem do rodziców z grochowa do falenicy normalnie droga 20 km, ale że była ładna pogoda to stwierdziłem,że na około przez Górę Kalwarię pojadę jakieś 50 km, zanim wyjechałem z wawy już wiedziałem, że minimum przejazd przez Wisłę w Dęblinie, jak nie Puławy, a nawet Kazimierz. I pewnie gdyby nie czarna chmura, która mnie nastraszyła i święta to skończyło by się na Kazimierzu. W sumie 200 km pękło, cudowny dzień :banghead:

 

 

a miało być tak mokro, nieprzyjemnie i wietrznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś 80 km (po okolicy bez przegladu i tabliczki rej.) ale za to z nogą w gipsie po kolano :crossy:

bylo oki - chodzić bez kuli się nie da, a jeżdzić calkiem calkiem

pozdro paweł

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz ciepelko ostre sie pojawilo! Wyruszylem na ulice, jak tylko stopnialy sniegi! Dzis po Poznaniu mnostwo tego cholerstwa dwukolowego latalo :icon_razz: W ten weekend ma byc bezchmurnie i w calej Polsce 12-15 stopni wiec bedzie sie dzialo.

 

PS dziekuje pieknie pani na ulicy Grunwaldzkiej! Puszki staly tak na srodku jezdni w mega korku z czerwonego swiatla ze nie moglem przejechac. Pani z puszki widzac mnie w lusterku uprzejmie zakrecila kierownica i zjechala mi na pobocze!!! Pieknie jej podziekowalem reka i jeszcze sie do mnie usmiechnela!

Edytowane przez wachu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...