Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nawinalem pierwsze kilometry w tym sezonie :cool: jakies 20km po Belchatowie. Pogoda byla super, co prawda -2 na dworze ale nie czulo sie tego bo slonce mocno grzalo :) Drogi suchutkie i ogolnie super wrazenia. Milo jest uslyszec ten dzwiek po tak dlugiej przerwie.. ach :))

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, znowu 100 km zrobione!!! :D

Trochę mocny wiatr dzisiaj, ale przekroczyłem już 600 km i jeszcze tylko 200 i mogę zgodnie z instrukcją docierania przekroczyć 5 tyś. obr aż do 8,5 tyś :)

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jezdzilem. NIe wiem czemu, ale mialem jakies dziwne odczucie :/ Tak jakbym po raz pierwszy bal sie jezdzic :/ Cos mi jakos tylem rzucalo, ale moze to przez wiatr bo byl bardzo mocny. No nie wiem, jakos tak nieswojo sie czulem na motot dzisiaj :/ ale i tak wybieralem trasy naokolo, zeby sobie jak najwiecej pojezzdic :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj polatalem po 2 tygodniowej grypowej przerwie :/ - w sume lata mi sie ok , ale z drugiej strony tak jak by mi czegos brakowalo , moze poprostu czas ewoluowac na cos mniejszego i mocniejszego.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...