Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilem z przejazdzki po Poznaniu. 50 kilometrow tylko po miescie nawiniete az milo! Niestety u nas nie Krakow, ni Wroclaw wiec temperatura tylko 3*C na plusie ale jak widze, ze w Krakowie az 12*C to az chce sie jezdzic!

 

Pozdrawiam wszystkich twardzieli! Sezon 08' rozpoczety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008 rozpoczete + 7*C bylo u nas i nawinolem 70km. Bardzo fajnie i milutko tylko nie pojezdzilem tak jakbym chcial bo mokre drogi i sie balem trosze a poza tym ja i hornet wrocilismy brudni jak dziki :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jeździłem....przejechałem jakieś 500m i zaliczyłem pierwszego szlifa w życiu, prędkośc mała ok.45km/h, ale straty na jakieś 400-500 zł :biggrin: :) Co mnie pokusiło żeby dzisiaj jeździc?? Ślisko na drogach i bęc..gleba;-(

Uważajcie na siebie :lalag: :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jeździłem....przejechałem jakieś 500m i zaliczyłem pierwszego szlifa w życiu, prędkośc mała ok.45km/h, ale straty na jakieś 400-500 zł :notworthy: :clap: Co mnie pokusiło żeby dzisiaj jeździc?? Ślisko na drogach i bęc..gleba;-(

Uważajcie na siebie :) :notworthy:

 

Pozdrawiam

 

no niestety warunki sa nieciekawe, wczoraj zajechalem do kumpla w boczna uliczke i tez malo co nie wyrabalem sie, pod warstwo wody byl lód i poczulem tylko jak tyl mi znioslo jakies 30 cm, ale predkosc byla mala i na szczescie skonczylo sie na strachu....

uwazajcie na zakretach , bo zalega jeszce warstwa piachu i soli, co z polaczeniu z woda jest sliskie jak lód...

 

pozdro i byle do marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

I ja dzis 100km pokonalem :D. Rozbujalem raz moja mala do 210km/h :D. Jest oko :lapad:.

Jak sie zrobi naprawde tak konkretnie ladnie i stabilnie, to pojade na karchera, zeby mi ja umyli :eek:.

No i spalanie miodzio :wink:. 5.4l/100km :biggrin:

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moje rozpoczecie sezonu tez uwazam za otwarte

pogoda naprawde ladna, jest jeszcze miejscami slisko ale tez mozna z tego zrobic uzytek i polatac troche bokiem ;)

 

ostatni raz jezdzilem 22.12.2007

dzisiaj wszedlem do garazu, nalalem benzyny do baku i od pierwszego kopniecia dr zaczal pieknie chodzic :wink: jak tylko uslyszalem prace silnika to humor mi sie poprawil :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj i dzisiaj jakies 100 km s sumie nabite :P ale wiecej nie bede jezdzil po mokrej drodze bo tak mi sprzeta zachlapalo ze 3 godz go czyscilem pozniej i dlatego ze jest slisko, w powietrzu jest cieplo ale ziemia oddaje zimno z mrozow i sie zdarza lód wiec trzeba uwazac. milo bylo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...