Skocz do zawartości

OGAR 900


piasektt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fenomen ogara 900 tkwi w tym że jest rekordowo tani no ale też w sumie

 

ten jego wygląd to totalne spapranie bo ........ ani nie jest wygodny jak kibel ani nie ma osiągów jak przyzwoita biegowa 50......

 

ten silnik niby jest na licencji hondy ale jakoś nie chce mi sie w to wierzyć..

ja kiedyś myślałem na 777 podobno ten im sie w miare udał ta kolorystyka zielona no i pali tyle co nic (w trasie z 1 osoba przy 50km/h potrafi 1.5/100 skonsumować :))ale stwierdziłem że 20 letni facet mojej postury nie może jeździć na kiblu :P a szczerze to nie mam zaufania za te 3500 można kupić piękną aprilke sr 50 firma mówi sama za siebie :D

ja mam starego 200 owszem robie go często ale cżesci za darmo ze względu na prostotę idzie dojechać do domu na prowizorce w razie awari daleko od domu

 

gdyby silnik miał w dobrym stanie to pomiatałby każda chińska 4 suwową 50 :D

 

ile masz kasy ?? i co preferujesz pseudo ściga enduro choppera czy co ??coś wybierzemy .....

 

nie że szkodze rometowi i zabijam rodzimy przemysł ale romet nie istnieje to co teraz nazywamy rometem to importer śmieci z chin nie producent.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze ja mam nie zadużo do gadania [znaczy sie ze 20% mojej wypowiedzi sie liczy] przy zakupie,bo jak narazie kase w tej rodzinie trzyma Ojciec :) do dyscpozycji nawet 4.000 [pewnie wiencej ale nie chce starego naciągać ;| ]

 

Napewno nie może to być CHOPER! :D Jakieś propozycje :D ? Aha.. nowy!!!!!! Priorytet

moc. 50cc - 125cc

powinien nie być to kibel,no chyba że naprawde coś fajnego zapodasz.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje i remontuje... nie nie napewno czegoś takiego nie zrobie.

Licze na coś nowego Chinke albo Japonke z gwarancja a nie jakiegoś simka co mi sie posypie :/

 

 

Ale lepiej chyba kupić simka, wyremontować go za grosze i śmigać niż co chwilę biegać do serwisu, który uznaje gwarancję skutera i czekać na naprawę, nieraz nawet kilka tygodni.

 

BTW Japonka to bardzo dobry wybór ale chińszczyznę szczerze odradzam. :)

Edytowane przez artur.h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jest produkowany w Polsce... no ale napewno jest w nim 60% chińskosci.. :)

Słyszełem na Tvn Turbo ze chinczycy kupili fabryke naszych motorków-a w zasadzie to z polską jest związany tylko produkcją bo zółtki pakują tam swoje częsci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam już prawie 600 km

osobiście Rometem ogarem 200 ! zrobiłem 10 tys km i też nic poważnego nie robiłem - więc 600 ogarem 900 to jest nic.

ps .czy ten silnik niema czasami smarowania rozbryzgowqego ( tzn niema pompy oleju ) ? :flesje:

to tak jak kosiarką a kosiarką nie można jeździć po rowie bo pyr pyr pyr i koniec :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...