Skocz do zawartości

Bugatti Veron vs R1


PiotrekRR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jego 100 litrowy zbiornik....

... bedzie dobry do przewozenia paliwa przez granice :buttrock:

 

Fajna zabawka, ale ita wolałbym R1. Bo przez warszawe to taką bugatti veyron w godzinach szczytu to ja RGtką wezme. :buttrock: I niepołamie zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veyron kosztuje 1,2 mln euro wiec wychodzi jakies 3,5 mln zl a nie 5 czy 6:)A pozatym jestem pewien ze kazdy z was jakby mial wybor miedzy R1 a Veyronem wybralby oczywiscie auto:)bo nie wierze ze ktos wybralby motocykl ktory kosztuje duzo mniej:)ja tam wolalbym stac w korku takim autkiem:)bo w koncu jest raczej niespotykane na naszych drogach a poczuc taka moc to musi byc czapa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Veyron to kicha. oczywiście moc auta i przyspieszenia robią duże wrażenie, ale wygląd? widziałem go parę lat temu w salonie firmowym VW w Berlinie (były tam wszystkie auta koncernu razem z lamborghini i chyba bentleyem), za tę kasę wolałbym kupić co najmniej kilka dużo ładniejszych i niewiele wolniejszych.

ale jak ktoś ma "wolne" 1 milion E i się nudzi to nie będzie brylował na salonach i bankietach jakimś porsche lub ferrari za pół ceny jak plebs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veyron kosztuje 1,2 mln euro wiec wychodzi jakies 3,5 mln zl a nie 5 czy 6:)A pozatym jestem pewien ze kazdy z was jakby mial wybor miedzy R1 a Veyronem wybralby oczywiscie auto:)bo nie wierze ze ktos wybralby motocykl ktory kosztuje duzo mniej:)ja tam wolalbym stac w korku takim autkiem:)bo w koncu jest raczej niespotykane na naszych drogach a poczuc taka moc to musi byc czapa:D

To ciekawe-ceny na mobile.de zaczynaja (poza jednym egzemplarzem za 800 tysi)sie od 1,4 mln euro w gore...Czyzby chcieli wiecej niz za nowego? Podobno tn milion ojro to i tak nic w porownaniu z rzeczywistymi kosztami produkcji-wynoszacymi 6 milionow! Czyli niezle szwaby dokladaja do interesu :flesje:

Czy ludzie z Wrocka potwierdzaja ,ze po ulicach ich wioski toczy sie to dziwactwo?Bo tak wyczytalem w necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bugatti.veyron.vs.yamaha.r1.patrz.pl/

Ale przyspieszenia :)

1001 koni trzeba zeby moto zostawic w tyle;)

 

Haya + turbo i Veyron wysiada. A tak poza tym, moim zdaniem, debilne porownania samochodow z motocyklami :lapad:

 

Dlaczego sie porownuje Veyrona z R1?? A nie np. wlasnie z Haya? Albo inne glupie porownania typu Supra stuningowania dajmy do 600 lub 700KM? I te denne usmiechy na twarzy kierowcow puszek ze to wyprzedzili motocykliste ;) Czy zaden matol nie pomysli ze w motocyklu do przeniesienia mocy mamy tylko z dobre 2-3cm? Szkoda gadac...

 

Pozdrowka chlopaki na swoich lsniacych maszynach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło jezu, same uparciuchy normalnie, to moze inaczej postawmy sprawe, wskazcie jeden tor na ktorym rekord nalezy do dwoch a nie czterech kolek, bo gadanie, ze motocykl ma 2-3cm przyczepnosci (swoja droga chyba kwadratowe te centymetry :icon_mrgreen: ) jest bez sensu, bo to ze ma tyle a nie wiecej tej przyczepnosci, sprawia wlasnie, ze jest wolnieszy, kolejna sprawa to tomahawk, przypatrzcie mu sie uwaznie, i co widac? 4 kola nie 2 a C Z T E R Y tyle samo zawieszen i opon a to ze ktos nazwal to cos motocyklem to juz jego problem i tych ktorzy to cos za motocykl uwazaja, ponadto kto nim pojechal te 600 km/h? nikt, i nikt nigdy nie pojedzie, wiecej, kto nim jechal 400km/h? haya+turbo i 499hp... a wykres z hamowni ktos widzial? czy tylko napisy na filmiku? i co z tego jesli nawet te pincet koni ma? ktos robil jakies pomiary przyspieszen? scigal sie tym ktos z kims? a slyszeliscie o skylinie z 1700hp albo viperze 2000hp? wciagna ta hajke lewa dziurka od nosa na sniadanie, mozna by tak w nieskonczonosc wymieniac ale, jak juz wspomnialem, podajcie jeden tor na ktorym 2 kolka sa szybsze od 4 (rekord predkosci na ladzie rowniez nalezy do 4 kolek, zawsze mozna sie czepiac o naped wiec rekord pojazdu z napedzanymi kolkami rownierz nalezy do samochodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie powiedziane Saltus, bo to czy motocykl jest szybszy czy wolniejszy jest niczym w porownaniu z faktem niezaprzeczalnym, ze jest po prostu lepszy :buttrock:

 

Na szczescie wiekszosc motocykli jest szybsza od wiekszosci samochodow :icon_mrgreen:

Ja swoimi 2oo za x PLN przeganiam te 4oo za 3-4x PLN :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło jezu, same uparciuchy normalnie, to moze inaczej postawmy sprawe, wskazcie jeden tor na ktorym rekord nalezy do dwoch a nie czterech kolek, bo gadanie, ze motocykl ma 2-3cm przyczepnosci (swoja droga chyba kwadratowe te centymetry :) ) jest bez sensu, bo to ze ma tyle a nie wiecej tej przyczepnosci, sprawia wlasnie, ze jest wolnieszy, kolejna sprawa to tomahawk, przypatrzcie mu sie uwaznie, i co widac? 4 kola nie 2 a C Z T E R Y tyle samo zawieszen i opon a to ze ktos nazwal to cos motocyklem to juz jego problem i tych ktorzy to cos za motocykl uwazaja, ponadto kto nim pojechal te 600 km/h? nikt, i nikt nigdy nie pojedzie, wiecej, kto nim jechal 400km/h? haya+turbo i 499hp... a wykres z hamowni ktos widzial? czy tylko napisy na filmiku? i co z tego jesli nawet te pincet koni ma? ktos robil jakies pomiary przyspieszen? scigal sie tym ktos z kims? a slyszeliscie o skylinie z 1700hp albo viperze 2000hp? wciagna ta hajke lewa dziurka od nosa na sniadanie, mozna by tak w nieskonczonosc wymieniac ale, jak juz wspomnialem, podajcie jeden tor na ktorym 2 kolka sa szybsze od 4 (rekord predkosci na ladzie rowniez nalezy do 4 kolek, zawsze mozna sie czepiac o naped wiec rekord pojazdu z napedzanymi kolkami rownierz nalezy do samochodu)

 

 

każdy ma tam jakąś Swoją rację jak to mówią "gdzie 2 Polaków tam 3 odmienne zdania " , ale tak dla żartów wpadł mi pomysł , jest taki tor gdzie 2 kółka są szybsze od 4 "TOR ŻUŻLOWY-SPEEDWAY " !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...