Skocz do zawartości

Jakies kombi klasa średnia do 30 tys PLN


peter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cze

 

ford ma pproblemu z korozja - pomimo cynkowanego nadwozia, ciagle usterki z osprzetem silnika, masakra to silnik TDci 130 km diesel, to najgorszy silnik diesla zaraz po Dci renault, trzeba ładowac bo sie wszysko sypie.

 

 

ja moge polecic mazde 626

nissan primera

mitshubishi galant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDci 130 km diesel, to najgorszy silnik diesla

 

 

tzn co się sypie ? koło dwumasowe które jest prawie w każdym nowym dieslu które pada po 100tys albo wcale

czy wtryski po wlaniu ropy ze stacji "xxx" ?

Tylne drzwi do pikuś

 

 

nie miałeś nissana :banghead:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sprowadzilem A4 1.9TDI '01. ogolnie sympatyczny i godny uwagi.

 

ps NIE KUPUJCIE KOMBI W TDI bez sprawdzenia wczesniej licznika!!! nawet jak np. niemiec sie wydaje w 100% pewny. laptop , zlaczka i mozna bez obaw narobic oszusta kaszany. a pisze ze kombi i tdi bo one lataja tam na dluuuugich dystansach w firmach i chyba prawie kazdy jest skrecony do sprzedazy :P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze renault laguna II? My ujezdzamy taka, tylko ze liftback. 2002 rok silnik 1.6 200 000 km przebiegu. Wymianiamy tylko czesci eksplopatacyjne i zostal wymieniony komplet fajek z cewkami po 190 000 bo mialy przebicie. Samochod ladny, oszczedny i komfortowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze renault laguna II? My ujezdzamy taka, tylko ze liftback. 2002 rok silnik 1.6 200 000 km przebiegu. Wymianiamy tylko czesci eksplopatacyjne i zostal wymieniony komplet fajek z cewkami po 190 000 bo mialy przebicie. Samochod ladny, oszczedny i komfortowy.

moj sasiad ma ma lagune 2002, silnik 1,8 - jest strasznie mułowata , wydal kupe pieniedzy na serwis, teraz czym predzej ja srzedaje. Fakat - ładna jest :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A może Subaru Legance?"

 

Niesłuchaj go... :banghead: niekupuje sie "wynalazków" wiadomo trudno z czescaimi itp, sasiad ma załuje ze kupił go... no i niejest wg mnie przynajmniej zbyt ładny, ja polecam mazde 626 :biggrin: mało awaryjny jest i całkiem ładny :biggrin: Pozdrawiam, aha jak cos kupisz to sie koniecznie pochwal :banghead: :biggrin:

Edytowane przez speeeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sasiad ma ma lagune 2002, silnik 1,8 - jest strasznie mułowata , wydal kupe pieniedzy na serwis, teraz czym predzej ja srzedaje. Fakat - ładna jest :banghead:

No to nasza jakas dziwna jest :banghead: ale fakt faktem 1.8 ma dziwnie przelozenia dobrane w skrzyni.

Nasza Lagunka sie nie psuje, oprocz tych cewko-fajek. Osiaga 205 licznikowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nasza jakas dziwna jest :icon_exclaim: ale fakt faktem 1.8 ma dziwnie przelozenia dobrane w skrzyni.

Nasza Lagunka sie nie psuje, oprocz tych cewko-fajek. Osiaga 205 licznikowe.

 

na marginesie - miałem kiedyś megane 1,6 i też po kolei wymieniałem cewki, średnio co 3 miesiące kolejna (4 w sumie), koszt jednej od 200 zł. jakiś koleś polecił markę DENSO i faktycznie te już były ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A może Subaru Legance?"

 

Niesłuchaj go... :icon_razz: niekupuje sie "wynalazków" wiadomo trudno z czescaimi itp, sasiad ma załuje ze kupił go... no i niejest wg mnie przynajmniej zbyt ładny, ja polecam mazde 626

 

Dla ciebie chlopcze Subaru Legacy to "wynalazek" ???

Moja spokojnie dobija do 400 tys przebiegu i mam ochote jeszcze 200 tys przejezdzic, to ze silnik jak dzwon to normalka, ale jezdze na oryginalnych amorach i wydechu - czy myslisz ze jakakolwiek Mazda cos takiego jest w stanie osiagnac ?

Tak czesci sa kosmicznie drogie i nie ma za wiele zamiennikow, ale samochod sie po prostu nie psuje.

To jest model 95 zrobiony w 94r, czyli stuknelo jej 13 lat. W tym czasie mialem 2 awarie - padl alternator i rozwulkanizowalo sie kolo napedu pasa napedzajacego osprzet silnika - to wszystko.

To ze wyglad ci sie nie podoba, to male piwo - na wygladzie sie nie jezdzi. Poza tym wyroznia sie z reszty japonczykow i niektorzy to lubia. Samochod jest niezwykle pakowny ( mam wersje wagon ), dosc wygodny i bardzo dobrze wyposazony.

Prowadzi sie lepiej niz samochody o 2 klasy drozsze, nie mowiac o jezdzie w ciezkich warunkach i w okresie zimowym. Jego jedyna dla mnie wada jest spory ciezar i zwiazane z tym spore zuzycie paliwa, poza tym jest za slabo wytlumiony w porownaniu do np BMW.

Nowa wersja Legacy GT to samochod na poziomie BMW 330 XI, tylko znacznie mniej zawodny.

No i oczywiscie nowy nie jest tani, choc dalej tanszy od BMW.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...