Skocz do zawartości

Stanie na baku


zorro1100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby stanąć na baku i przejechać pare metrów co musiałbym zrobić , manetke trzeba posmarować klejem czy jak .chodzi o cbr 1100 tan bak jest trochę koślawy to może sie nienadaje albo buty trzeba mieć odpowiednie ,może najlepiej z magnesami?co możecie mi poradzić kto już stanoł na bak i przejechał pare metrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co posmarować manetkę klejem ?? Kumpel to robi bez zadnych klejów

 

Na f2 normalnie rozpędza się (on mówi że na 4 ale to jest jakieś 100km/h) wrzuca luz i wskakuje na bak :evil:

I z palce w dupie ujedzie 20 m albo i więcej

 

Tylko od stania na baku się wgniata od twojego ciężaru

 

P.S Jak bak sie nie nadaje to na siedzeniu probuj

Edytowane przez Krzysnik363
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na baku wedlug mnie tez sie da ale szkoda go bo sie powgniata. moj kolo na gsx600 jajku potrafi na siedzeniu przejechac przec cal;a wiec okolo 1km powaznie ja tez jezdze na fzr ale i to gorzej wychodzi. jedzie z okolo 60 na godzine i na 4-5 biegu ustawia ssanie zeby jechal i wchodzi powoli na siedzenie. wydaje sie to starsznie trudne ale tak nie jest moto jat tak wywazone ze jedzie bez problemu a ty mozesz delikatnie balansowac i kierowac nim. najpierw nogi na siedzenie trzymasz sie kierownicy a potem wstajesz strach jest ale jak troche pojezdzisz to jest naprawde niezla frajda. tylko nie cwicz w wietrzny dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widze jawna prowokacje i cyrk - buty z magnesami i manetke na klej ?

 

Weź sobie mlotek z gumy i wyrownaj bak. Rozpedz sie do ok 70 km/h wrzuc na luz i wskocz na bak . Nie trzymasz sie niczego trzeba utrzymac rownanego o to w tym wszystkim chodzi.

 

Ewentualnie znajomki kleja grip (jak by papier scierny) od deski na bak aby sie tak nie slizgac.

 

Jak masz owiewki to szkoda ryzykowac....

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejest to żadna prowokacja ani cyrk.to normalne pytanie jak kazde inne.Dziekuje za każdą odp ,wiadomo są posty jajcarskie niemające sensu i profesjonalne odpowiedzi którymi sie sugeruje .Ale dzieki za każdą odpowiedz i tak czytam wszystkie .co do baku to niech sie wgniata grunt żeby motora nierozwalić. a siedzenie w xx chyba sie nienadaje żeby na niego stanąć przeca jest jajowate i małe to niewiek jak mam na nie wleźć i jak nogi ułożyć.Pozdrawiam wszystkich piszących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bzdury piszecie. Po pierwsze jak chcesz jechać bardzo długo stojąc na siedzeniu/baku to podkęcasz lekko obroty pokrętłem. Można też wrzucić po prostu na luz. Najpierw próbój na siedzeniu z podkręconymi obrotami tylko uważaj żebyc nie spasć z moto bo będzie jechało dalej i może zrobić niezłe bum np. o ściane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek.. Daj na luz bo nie szarpie i nie będziesz tracił równowagi.. Najpierw poćwicz jazde stojąc na podnóżkach bo to pomaga.. Podczas jazdy stajesz na podnóżkach... łapiesz za owiewke albo trzymasz kierownice, wchodzisz na siedzenie i delikatnie puszczasz podparcie(kierownice czy owiewke).. Na początku nie prostuj się bo mozesz stracić równowage.. Poza tym nie licz na to, że sie nie wyglebisz tak dla jasności... Kilku się udaje kilku nie.., Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanie na baku/na siedzeniu -fajna ''figura'', ale wystarczy ,że podczas takiej ewolucji powieje boczny wiatr i baaardzo łatwo się zjebiesz.

 

co możecie mi poradzić kto już stanoł na bak i przejechał pare metrów

 

Ja na FZR kilka razy ''klęknąłem '' sobie na zbiorniku,nie chciałem stawać bo był z plastiku :icon_mrgreen: , na siedzeniu jakoś nie mogłem stanąć,bo wydawało mi się zbyt wąskie i krótkie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zdarza sie nawet najlepszym. a tym poczatkujacym znacznie czesciej niestety :/

 

Chodzić też się odrazu nie nauczyłeś;].

Jak chce próbować to czego nie. Ja na Twoim miejscu jednak lekko wyprofilował bym bak gumowym młotkiem(o ile Ci nie szkoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manetke trzeba posmarować klejem czy jak

 

Nie przejechalem tak ani metra, ale czytalem cos o tempomatach ktore utrzymuja stala predkosc moto bez koniecznosci trzymania manetki. Czesc z nich to drogie i skomplikowane urzadzenia ("odpuszczaja" po nacisnieciu klamki hamulca), inne to jakies gumy blokujace "na tarcie" manetke z boku.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...