Skocz do zawartości

Bujda na resorach ?


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zgadzam co do umiejętności latania po lesie . A wracając do tematu ciężko uwierzyć o zwiększeniu mocy w simsonie 2,3 razy ale jestem skłonny w to uwierzyć dlatego że wierze w wszystskie tego typu patenty a tak po za tym to mój kumpel ma simsona enduro 4 biegowke elektronic i miał bardzo dużo rzeczy w silniku wymienione i jedyne co ma inne to sportowy tłumik (taki jak na allegro jest za ok.100zł) I on leci nim 80km/h z plusem fakt że pewnie nie ma takiego odejścia jak simson po takim tuningu ale prędkość po tuningu jak tu niekturzy pisali 85km/h to dla mnie jakaś zabujcza rewelka nie jest także czy warto ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaja uwazaj nieobrazaj ludzi jak jestes tu odniedawna bo orwnie szybko stad sobie pujdziesz.;]Jak jestes frajerem to cie nawet rometem kadetem w terenie wezme :biggrin: Istnieje takie cos jak Honda Motor (HM) CRE 50 ktory ma o nieboo lepsza zawieche od ciebie i ktory robi cie w terenie bez wzwodu :biggrin: A SEnda Ma zAwieszenie jak w rowerze i plastiki jak Ruskie pozytywki wiec niekozacz zabardzo ,,MISZCZU"

 

siema! facet ty tyle wiesz o sendzie co ja o teatrze! jeżdze cały czas na torze motocrossowym w sochaczewie i niestety senda ma zawieszenie cudo jeździłem na wielu motorkach, może o to ci chodzi że senda nie usiądzie jak usiądziesz, ale niestety jeszcze mnie ona nie zawiodła. Może nie wiesz jak ma zawieszenie chodzić stary i gówno wiesz! Może chodzi ci że np. senda nie dotyka tylnim błotnikiem o koło :icon_mrgreen: <lol2> bo jest sztywna a przez każdy dołek przepływa!... :buttrock:

 

derbi senda r x-treme 02`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciulu kochany w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Mój rower ma lepszy zawias z przodu niż senda.

Senda ma miękkie, mało sztywne i do dupy działający zawias.

Nie wiesz co to HM wiec sie ucisz. i HM i RX i nawet dt 80 ma lepszy zawias niż to rowerowate cuś. Daj foty z tego tor bo coś mam wrażenie że pod hopy to Ty podjeżdżasz :icon_mrgreen:

Zapytaj sie ludzi który maja wieksze pojecie odemnie:

StrzalekT, Enduroguy, i wielu innych...odpowiedź jest jednoznaczna:

SENDA MA ZAWIESZENIE DO DUPY I TEGO NIE ZMIENISZ!

Ps. Jeśli ważysz 40kg moja wypowiedź sie nie liczy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba se latasz po torze z klockow lego :) Najezdzilem sie troche sendą wiec nie denerwoj mnie;].juz kraaazyly tematy na forum to 2.Derbi senda nawet nie ma mechanizmy blokujacego tylni wahacz w przypadku urwania.o co chodzi ??Amor chodzi w 2 strony.tak jak normalnie a wyskakujac np w gore wyciaga sie blokuje i to on zatrzymuje wahacz.jak masz dobrze blota z tylu i fest wyskoczysz a amorek nie zatryma widelca(jest juz troche zuzyty brak tlumienia olejem ktore zlagodzi wyciafniecie sie tloka do konca rury gdzie chodzi) urywajac sie tylny wahacz a konkretnie kolo zapierdoli ci w oslone pod silnikiem:)Dt,Mtx,Hm,Rx nawet gdy wciagniesz calkiem amor wahacz nie dygnie nizej niz stoi normlanie;]Wiec nie wciskaj mi tu farmazonow ,,MIszczu"szpady gietej ;]O przedniej zawieszce napsial ci kolega wyzej.Niby upsy a dzialaja lekko hu*owo Bo sprzezyna jedna czy co:D:D:Dpewnie tak i do tego twarda;]

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh dibo ma racje :) nie jezdzilem tym dlugo ale jezdzilem tak kolo 10 minut w lekkim terenie i to zawieszenie jest o wiele gorsze niz w mojej dt :(

DAmian a to ze ty pierdoła jestes to nie nasza wina :)

 

pierdółka to ty jesteś!! ciekawe dlaczego na zawieszeniu i ramie derbi robia GILERE RCR 50 i APRILIE RX 50 JEśLI TO JEST GóWNO TO TY SIę LEPIEJ NIE WYPOWIADAJ NA TE TEMATY

BO GóWNO WIESZ! DERBI TEż MA AMORTYZATORY TłUMIONE W DWIE STRONY!! NP. przy wyskoku też wahacz zablokuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Haha no ma trlumione przez amortyzator a nie przez mechanizm blokujacy (ieszaki aluminiowe).A jak ty mi mowisz ze rx jest na tej samej ramie to dojeb sobie lepiej sam Bana niz zrobią to moderatorzy.Mi sie widzi ze sende to ty tylko na obrazku widziales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...