Skocz do zawartości

Prośba o radę


Gość senekkorzenna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja odpowiem standardowo: kup sobie w dobrym stanie Drag Stara 650 i to Classic'a, i gwarantuję,

że będziesz chciał mi postawić dobrą wódkę.

Spokojny, trwały, szyba, bezawaryjny, klasyczny wygląd, same plusy.

proponuję skontaktuj się z Kolegą Majkelpl i Kolegą Tatakis - znajdź na forum.

A wiem, co mówię.

Edytowane przez koronka44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Widzę, że zaczynasz tak jak ja. Najpierw, ze względu na bardzo długi czas przerwy w jeździe na 2 kółach, celowałem w 250-ki. Potem forumowicze szybko nawrócili mnie ze złej drogi na 500-ki :buttrock: . W międzyczasie "przymierzyłem" kilka maszyn o pojemności powyżej 1000 ccm a ostatecznie kupiłem Virago 750 i jestem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa 450 ltd, en 500 Polecam!

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak więc widzisz, wielu z nas chce po sezonie sprzedać swoje maszyny. Pewnie tak jak ja, chcą się przesiąść na coś większego :-)....

Ja na swoim motocylku przejeździłem zaledwie sezon i już kombinuję i drepcę nad 1100, 1300.

Słuchaj rad, bez względu na to co kupisz pamiętaj: kupując 500-800 nie będziesz chciał kombinowac po sezonie. No chyba, że będziesz robił 2 tysiaki w sezonie (po paradach i "wokół komina").

Życzę owocnych poszukiwań i nie omieszkaj się pochwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Yamaha Virago 535 (...)

 

nie tylko, i jako były użytkownik tego motocykla stwierdzam publicznie, że jest on przeceniany (i przepłacany). jako średniej klasy choppek lepsza jest shadow 600 hondy, ewentualnie modele 750 virago lub shadow - i to nie ze względu na silnik, ale pozostałe elemety. 535 jest IMHO "trudno konfigurowalna": specyficzny wydech wymaga nietypowych sakw, tylna kanapa jest zdecydowanie nieprzyjazna dla pasażera, itp

gdybym miał jeszcze raz zaczynać od mniejszych pojemności chopperów, wziąłbym hondę shadow 600 lub drag stara 650 yamahy - jeszcze nie dając się zastraszyć pojemności 750 i większym :icon_eek:

 

inna sprawa, że różnic do 1100 w tym typie motocykli nie ma już tak wiele, więc można i takie brać na upartego, jeśli ktoś jest zdania, że "nie będzie za rok nowego szukał" :banghead:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i Ciebie senekkorzenna

Ja mając 47 lat chciałem sobie pojeździć motorem typu chopper i z premedytacją kupiłem chińczyka pod znaczkiem Rometu głównie ze względu na cenę (7tyś.).

Chociaż noszę się z zamiarem kupienia Maraudera,to jednak wiem (wiedziałem to od początku),że należy oswoić się trochę (jeden sezon?) z tego typu budową motoru-promień zawracania.

Jeżeli czujesz, że nie stanowi to dla Ciebie żadnej trudności,kup od razu większy np. takiego Suzuki,bo mniejsze pojemności motorów (ja swoim podróżowałem 80-90 km/h) są głównie dla przypomnienia odruchów w jeździe dwuśladem.

Tak jak mówi Szpadi (miałem jego motor również na swoim celowniku),po sezonie będziesz chciał kupić coś większego, chociażby po to,aby bez problemu "przycisnąć" i wyprzedzić wolniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Ze mna byla podobna sytuacja,nie latalem na motorkach ladnych pare latek

i w tym roku w maju po roznych za i przeciw wybor padl na virago 535

Osobiscie uwazam jesli masz jakies doswiadczenie w jezdzie kup cos o wiekszej pojemnosci bo 535 troszke mocy brakuje i nie obawiaj sie troszke wiosenek masz fantazja mlodziencza cie nie poniesie a z czasem zapas mocy na pewno sie przyda.

 

Pozdrawiam i zycze owocnych poszukiwan

 

 

a zapomnialem dodac chiny sobie odpusc

Edytowane przez lysybald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj chinola bo nie będziesz jeźdxił tylko naprawiał

macie racje radzicie mu narazie wszystko na czym sie zawiedliście znasie tylko te marki z samego dna same muzealne eksponaty chinczycy wchodzą na rynek z tańszymi i nieraz lepszymi maszynami i to was gryzie ze taka kase wydaliscie za starocie wyekspoatowane a tu za niewielką kase nowe i jakoscowo b dobre maszyny KUP CO CHCESZ A TAKIE PODPOWIEDZI CO CI PISZĄ I TE KRYTYKI TO ŻAL KTURY DUPE ŚCISKA ZA TO ŻE TY MOZESZ SOBIE WYBRAC A ONI JUZ NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...