Skocz do zawartości

Wypadek Liseny


jacek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS: do kobiet - nie bierzcie nigdy znieczulenia ogólnego przed operacją, bo możecie się zdziwić po 9 miesiącach ja zawsze biorę z pełną świadomością

Dobra dobra a co że niby facetom to wszystko jedno tak? Co to za radocha tak "na śpiocha"

Pozdrawiam

G.N.I.D.A

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisena, a pytałaś się może o wspinaczkę na sztucznej ścianie? Kolana przy tym są stosunkowo mało obciążone, od czasu kiedy zamiast regularnie ćwiczyć sporty walki zacząłem się regularnie wspinać moje kolana czują się dużo lepiej.

 

A tak bez żadnego sportu to jakoś smutno. Anyway, powodzenia przy rehabilitacji. :-) Systematyczna rehabilitacja to podstawa, znam osobę która pół roku po operacji kręgosłupa w zasadzie nie mogła nic jeszcze robić a teraz się wspina, tańczy i chodzi na sztuki walki. I prawko na motocykl niedługo będzie robić. :->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, jak wiele osób z tego Forum mi proponowało, napisałam temat na forum policyjnym w sprawie swojego wypadku. Niestety temat został umieszczony w śmietniku. Moderator nie kwapił się, aby mnie o tym poinformować i musiałam sama do niego napisać. W odpowiedzi zwrotnej dostałam PW o treści:

 

"moja droga, właściwym adresatem wszelkich spraw związanych z Twoim wypadkiem jest komenda Policji prowadząca dochodzenie.....forum to nie jest wirtualny komisariat czy komenda...nie każdy temat musi się znależc na forum....opisany sytuacja przez Ciebie nie jest czymś wyjątkowym co by zasługiwało na omówienie...takich zdarzeń na drogach niestety są tysiące... forum też nie jest kronika wypadków i innych zdarzeń drogowych...

powodzenia w dojściu do zdrowia życzę "

 

Jak widać, na tym forum nie zależy policjantom na rozwiązaniu problemu takich osób, jak my. Lepiej, żeby sprawca bezkarnie zbiegł z miejsca wypadku i nikt go nie szukał. To tak dla wiadomości Forumowiczów - gdyby mieli podobną sytuację do mojej i mieli nadzieję na jej rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lisena, nie znamy się... ale życze z całego serca powrotu do zdrowia. Lata temu lezałem jak Ty w szpitalu po wypadku na moto. Groziła mi amputacja nogi.. ale mam obie nogi i nadal moge jeździć i robić co mi się tylko podoba i na co wiek pozwala :P czego i Tobie życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, na tym forum nie zależy policjantom na rozwiązaniu problemu takich osób, jak my. Lepiej, żeby sprawca bezkarnie zbiegł z miejsca wypadku i nikt go nie szukał.

 

Polcjanci nigdy nie byli po naszej stronie (moze z wyjatkiem tych na 2oo :icon_exclaim: ) wiec nie ma co sie dziwic ze wola pogadac sobie o paczkach niz sprobowac pomoc ... :/

 

P.S. Szybkiego powrotu do zdrowia Lisia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za wsparcie :) Jest coraz lepiej, chodzę już na 1 kuli. Za 2 tyg-miesiąc powinnam WRESZCIE chodzić bez kul.. :icon_eek:

 

rad3k - ja to bym się o Ciebie bardziej martwiła :buttrock:

 

Policja sprawcy nadal nie odszukała, ale ma wielu podejrzanych. Jeden jest z Warszawy, ale się nie stawia na przesłuchania. Zastanawiam się, czy aby go trochę nie postraszyć........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na piechotę czyli jeżdżę na moto od kwietnia i do moto/ od moto idę na piechotę, a nie biegam :icon_eek:

 

Twarda laska z Ciebie, nie da sie ukryc :buttrock: Zdrowiej szybciorem, bo Moto tam teskni pewnie okrutnie, a i Ty wcale nie mniej :)

 

Apropos komentarza Chirurga, nie ma co, poznal sie na Tobie migiem ;) Faktzcznie ma reke do dwukolowcow :D

 

Trzymaj sie Motocyklistko z krwi i kosci

 

P.S. Jak Ci sie teskni za wiatrem we wlosach, moge skolowac boczny wozek do mojej NSRki i Cie powozic ciutke :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za wsparcie :D Jest coraz lepiej, chodzę już na 1 kuli. Za 2 tyg-miesiąc powinnam WRESZCIE chodzić bez kul.. :bigrazz:

 

rad3k - ja to bym się o Ciebie bardziej martwiła ;)

 

Policja sprawcy nadal nie odszukała, ale ma wielu podejrzanych. Jeden jest z Warszawy, ale się nie stawia na przesłuchania. Zastanawiam się, czy aby go trochę nie postraszyć........

 

Czesc,

 

wspolczuje Ci calej sytuacji... ale widze ze masz duze cisnienie zeby kogos skazac.. Ogolnie to z ciekawosci jakie policja posiada dane do poszukiwania sprawcy? nr rej? twarz poszukiwanego? watpie zeby skazali kogos za to ze jezdzi czarnym BMW. Lepiej jesli sa swiadkowie i byliby wstanie rozpoznac sprawce.

Tak pytam bo troche niewporzadku byloby skazac niewinnego. Rozumiem Twoje rozgoryczenie... a co do forum policjantow to uwazam ze wporzadku Ci odpowiedzieli. Nie jestes jedyna w kraju ktora zostala poszkodowana w wypadku. Oby do przodu... ale teksty typu "moze go postraszyc" niewiele wnosza do sprawy. Tez kiedys dostalem wezwanie na policje, i ogolnie nic przyjemnego, a bylem niewinny. Musisz tez zrozumiec ze ktos moze byc zajety i nie byc w stanie pojawic sie w pierwszym terminie wezwania.

Edytowane przez Unix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...