Skocz do zawartości

ZX6r


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedna rzecz. Ja osobiscie unikam jak ognia malowanych lini, pasow itd, a ci goscie niz sobie z nich nie robia. Czesto mam wrazenie, ze wrecz centralnie po nich jada w zakrecie. Jak po torach. Jak to jest w koncu z tymi malowidlami na drogach?

 

 

 

 

Skoro w temacie sa zielone "scierwa" to ja tez cos dorzuce :crossy:

http://pl.youtube.com/watch?v=J0W9XgnQi4o

 

 

Jak dla mnie link Fat-a wygrywa bezapelacyjnie. To zupelnie inny poziom. Kolesie nawet swiadomie doprowadzaja do uslizgu tylnego kola, aby zaciesnic zakret :icon_razz:

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w PL pasy malują tym białym ścierwem..

A film Fat'a wymiata, ja je*ie, man tt ale z udziałem fur :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He - goście z linku Fat'a to zupełnie inna liga (chociaż ryzykują momentami niemiłosiernie) niż ten koleżka na kawie. Mi sie jego jazda śrenio podoba, a szczególnie miejsca gdzie sie znajduje na wyjściu z wiekszości chyba zakrętów. Ale to tylko moje zdanie :)

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te uślizgi podczas wchodzenia w zakręt z filmu Fat'a służą czemuś czy tylko do lansu?;P

 

 

PS. Zauważyłem, że koleś który jedzie jako pierwszy ma też kamerę, może macie linka do filmu z jego kamery?

Edytowane przez Witt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ponoć to była pewna technika pokonywania zakrętów o ile dobrze kojarze, może służyć technice kontroli poślizgów (?) i o ile dobrze widziałem, to na niektórych zakrętach przy wyjściu również ma poślizg. Mnie się ta jazda bardzo podoba mimo, że dużo ryzykują, ale widać, że prawie zawsze jest zejście na kolano i niekiedy kilka cm brakuje do zejścia na łokieć, a to gdzie się nie raz znajduje na wyjściu - ja myślę, że oni doskonale znają tą drogę i wiedzą gdzie można szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...