Skocz do zawartości

Polska scena enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Co do sportów enduro cross to się nie wypowiem bo nie wiem czy SA Polacy którzy osiągnęli cos w światowej czołówce….żużel hm aż tak wielce go nie ma …a jeśli nawet …to nasza liga jest jedną z silniejszych startuje cala czołówka...w gp tez czasem jaki medal wpadnie…piłka …to fakt to jakieś chore spaczenie, ze jej tyle jest …skoro polscy piłkarze nadają się do podawania ręczników…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sportów enduro cross to się nie wypowiem bo nie wiem czy SA Polacy którzy osiągnęli cos w światowej czołówce….żużel hm aż tak wielce go nie ma …a jeśli nawet …to nasza liga jest jedną z silniejszych startuje cala czołówka...w gp tez czasem jaki medal wpadnie…piłka …to fakt to jakieś chore spaczenie, ze jej tyle jest …skoro polscy piłkarze nadają się do podawania ręczników…

 

Najbardziej znani:

 

Bartek Obłucki www.oblucki.pl

Tadek Błażusiak www.tblazusiak.pl

 

I to wstyd, że ich nie znasz !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to gdyby nie to forum to w ogóle nie wiedziałbym, że w Polsce są organizowane zawody MX czy CC, aż wstyd się przyznać :icon_idea: pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi p. Rencz (kto siedzi w temacie ten wie kto to) - rzucisz piłke i 22 gości za nią gania - albo żużel gdzie skręca się tylko w lewo.

Motocross / enduro są o wiele bardziej wymagające - zwłaszcza finansowo.

 

 

Tak moj wujek zna P. Wojciecha Rencza ( bo na imie ma Wojciech tak??) Ma kolo mojego wujka garaż;p

Jak jeżdże w terenie TS-ką to ani razu nie spotklaem zadnego sprzeta w lesie oprocz WSK-i, komara, simsona :icon_idea: Zreszta nie mam zadnej ekipy zeby pojeździc w grupie:(

 

P.S Jak ktos jest z okolic Trzebnicy na mniejszym enduraku pisac na PW!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej znani:

 

Bartek Obłucki www.oblucki.pl

Tadek Błażusiak www.tblazusiak.pl

 

I to wstyd, że ich nie znasz !

Pozdrawiam

Skoro się tym nie interesuje … to logiczne, ze nikogo nie znam i napisałem, ze się nie wypowiem i czemu mam się wstydzić? Co za głupota! :icon_idea: …..ja lubię jeździć i tyle …zaraz mam być znawcą… jestem z Torunia to żużel lubię i tyle i nie wydaje mi się ze jest go az tak dużo

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z promowaniem sportów motocyklowych jest naprawdę kiepsko u nas. W takiej np. Francji w telewizji sa puszczane wszystkie eliminacje mistrzostw świata enduro oraz mistrzostwa francji, myślę żę w innych krajach europy tez tak jest, tylko nie u nas. Tylko w okresie Dakaru jest jakaś śmieszna relacja 3minutowa w tvp.

 

Seba350- mała poprawka, bo magazyn OFF ROAD był na DSF, ale to mniejsza z tym. Był to mój najlepszy program jaki w ogóle leciał w telewizji swego czasu. Szkoda, że już go nie ma.

 

Moze tez na DSF ale na eurosport byl na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby nie wielkie lobby ORLENU (polityka, kasa, układy, KRRiT tudzież prezes TVP) i startujący w rajdzie ORLEN TEAM to gówno byś miał a nie 3 minuty.

no własnie nawet niech sobie bedzie i jeszcze wieksze lobby ale daja kase, o dakarze można bardzo duzo usłyszec, przeczytac w TV czy tez internecie, może gdyby taka spólka jak Orlen zajeła sie organizacja, finansowaniem i promowaniem en/mx wydaje mi sie ze cos napewno by sie ruszyło, powiedzmy ze cos na kształ Idea ekstraklasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie nawet niech sobie bedzie i jeszcze wieksze lobby ale daja kase, o dakarze można bardzo duzo usłyszec, przeczytac w TV czy tez internecie, może gdyby taka spólka jak Orlen zajeła sie organizacja, finansowaniem i promowaniem en/mx wydaje mi sie ze cos napewno by sie ruszyło, powiedzmy ze cos na kształ Idea ekstraklasa

 

 

Tylko szkoda, żę inwestują tylko w sprawdzonych pewniaków którzy robią im wielką reklamę.

W enduro trzebaby sporo zainwestować i bardzo długo czekać na efekty.

To, że wystawią Czachora i Dąbrowskiego to żadna łacha. Więcej na tym zarobią niż stracą.

 

 

Wydaje mi się, ża za jeden motocykl dla Czachora można by kupić z 10 nowych crossówek dla jakiegoś klubu czy coś w tym stylu.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, żę inwestują tylko w sprawdzonych pewniaków którzy robią im wielką reklamę.

W enduro trzebaby sporo zainwestować i bardzo długo czekać na efekty.

To, że wystawią Czachora i Dąbrowskiego to żadna łacha. Więcej na tym zarobią niż stracą.

Wydaje mi się, ża za jeden motocykl dla Czachora można by kupić z 10 nowych crossówek dla jakiegoś klubu czy coś w tym stylu.

Motocykl kosztuje jakieś 80-100 tyś, ale przynajmniej drugie tyle kosztuje udział w rajdzie (wpisowe, transport sprzętu itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, żę inwestują tylko w sprawdzonych pewniaków którzy robią im wielką reklamę.

W enduro trzebaby sporo zainwestować i bardzo długo czekać na efekty.

To, że wystawią Czachora i Dąbrowskiego to żadna łacha. Więcej na tym zarobią niż stracą.

 

 

Z mlodych zawodnikow to Przygoński ( jezdzi/ł w tez enduro ) tam sie kreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się tym nie interesuje … to logiczne, ze nikogo nie znam i napisałem, ze się nie wypowiem i czemu mam się wstydzić? Co za głupota! :) …..ja lubię jeździć i tyle …zaraz mam być znawcą… jestem z Torunia to żużel lubię i tyle i nie wydaje mi się ze jest go az tak dużo

Pozdrawiam

 

 

Miałeś to potraktować jako żart, ale widzę, że odebrałeś to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie po raz pierwszy spotkałem się w mediach ze wzmianką o Tadku Błażusiaku.

W ANTYRADIU zapodali temat o nieznanych dyscyplinach w których polacy osiągają sukcesy.

Natychmiast pomyślałem o Tadeuszu i o Erzbergu no i oczywiście o tym temacie.

Niestety byłem zbyt zajęty, żeby dzwonić czy mailować a może zabrakło wiary w sens takiego działania...

I nagle staje się cud!!! Redaktorzy czytając zgłoszenia słuchaczy wymieniają nazwisko Tadka Błażusiaka. :buttrock:

Euforia nie trwa jednak długo:

Pytanie: KTO DAŁ DUPY? Czy osoba zgłaszająca, czy redaktorzy Antyradia? O Tadku powiedziane było tyle, że jeździ ekstremalnie po skałach na motocyklu.... Nie padły słowa: TRIAL czy ENDURO. Wzmianka ta była krótsza niż opowieść o nowej dyscyplinie polegającej na połąćzeniu szachów i boksu i że w tym najlepszy jest jakiś niemiec.

Płakać mi się chce.....

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...