Skocz do zawartości

Polska scena enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko to igła w stogu siana,jak istniał LOK to wiecej się dział,choćby na takich wiochach jak moja.Zawsze były pieniądze i każdy mógł spróbować swoich sił,organizowane były zawody okręgowe praktycznie 2 razy w miesiącu.

Dzisiaj jak nie masz kasy to możesz zapomniec o zawodach,kolosalne pieniądze.Większość z was marzy żeby wystartować w zawodach,i co z tego.

A zawodów jest jak na lekarstwo,żeby coś zobaczyć muszę jechac na drugi koniec polski.To nie piłka nożna że w każdej wiosce jest boisko i można zagrać mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladanie piłka nozna jeszcze dlugo zostanie na pierwszym miejscu,nawet o samychmotocyklach enduro poza internetem(no i forum naszym oczywiscie) dowiedziec wiele sie nie mozna,w telewizji nic nie ma,nawet a Swiat motocykli znalezienie testu jakiegoś enduro graniczy z cudem,czasem tylko cos tam jest na 3 linijki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam dzisiaj dość nietypowe pytanie, związane moja dzisiejszą historią. Jakieś 20 km od domu zgubiłem spinkę od łańcucha, nawet nie wiem jakim cudem ale jakiś dziadek stanął i mówi że mi sklepie tylko mam podejść do niego na działkę (30 m na szczęście) no to zapchałem i zacząłem gadać, okazało się że to jakiś stary zawodnik starej daty, śmigał na CZtach , Hondzie 500 i KTMie 500, Jeździł w klubach w Fordonie(dzisiaj dzielnica Bydgoszczy), Gdańsku, Świeciu i Więcborku, pewnie w latach 80/90. Mam do niego nr. telefonu i wiem że ma na imię Piotr. Zapomniałem nazwiska:/ wiec jeżeli ktoś z was może wie o kogo chodzi to bym prosił o nazwy tych klubów i ewentualnie nazwisko. Obecnie mieszka w Grudziądzu/ Angli. Startował też w którejś edycji SIX DAY'S.

Jeżeli ktoś z was wie o kogo chodzi to napiszcie.

Wielkie dzięki, i sorry jeżeli nie w tym dziale, ale nie chciałem odrebnego tematu zakładać.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...