Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moze ktoś z Was słyszał o silniku do dr-z 400? Mój odmówił wspólpracy dlatego szukam jakiejś używki ewentualnie całej góry silnika: cylinder, tłok, korba, głowica itp.

 

Pozdrawiam.

 

Zapytaj tego gościa - on miał do sprzedania

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=263212214

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś z Was słyszał o silniku do dr-z 400? Mój odmówił wspólpracy dlatego szukam jakiejś używki ewentualnie całej góry silnika: cylinder, tłok, korba, głowica itp.

 

Pozdrawiam.

Mam podobną sieczke w DR 350 :biggrin: , zadzwoń do Olek motocykle oddział Warszawa, ostatnio pytałem się ich o części do DR 350 i powiedzieli mi że mają cały silnik do DRZ 400 na części, może jeszcze go nie opchnęli, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadowałem na darmowy serwer manual do DRZ, jeśli ktoś potrzebuje namiary na ściągnięcie pliku to proszę inf. na PW.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc; ) Jutro z rana zadzwonie do olek motocykle i mozeee coś z tego będzie. A za tą całą kaszanke w silniku moge podziękować TSM Sokół Lublin. Tak to właśnie serwis suzuki w lublinie robi motocykle ze rozpadają się po paru dniach.

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników drz zakładał dodatkową osłonę chłodnicy??

Na jednym z ostatnich wyjazdów w drz kumpla poszła chłodnica- wjechał w leżące drzewo i owiewka osłaniająca chłodnicę wcięła się w żeberka no i po jeździe.

Do innych motocykli enduro/cross widziałem takie tuningowe osłony alumioniowe (w olekmotocykle mają) ale do drz nigdzie nie ma. Może ktoś robi na zamówienie i ew. jakie są koszty?

Edytowane przez mbk

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, kolejna osoba potwierdzająca , że powinno się to mieć.

Masz może, albo możesz zrobić jakąś fotę tego ustrojstwa? Może się da dorobić?

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie, kolejna osoba potwierdzająca , że powinno się to mieć.

Masz może, albo możesz zrobić jakąś fotę tego ustrojstwa? Może się da dorobić?

 

Sprawa jest prosta , ale zdecydowanie konieczna w DRZ.

 

Z blachy aluminiowej (4mm grubości, albo DUral) wytnij "trójkąt", którego rogi połączą górę chłodnicy i jej dół, oraz mocowanie boczka na baku , albo lepiej wypuść to do ramy POD zbiornik.

 

Tutaj przykład jednego z rozwiązań. Ja zrobiłem coś takiego samemu i nie uważam całej operacji za jakąś mega trudną. Fakt faktem, że moje rozwiązanie nie wyglądało tak ładnie jak na fotce poniżej.

 

Ochrona chłodnicy DRZ

 

A tutaj kilka na wzór:

Inne osłony chłodnicy

 

Pozdro i powodzenia.

Edytowane przez Gadimex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta , ale zdecydowanie konieczna w DRZ.

 

Z blachy aluminiowej (4mm grubości, albo DUral) wytnij "trójkąt", którego rogi połączą górę chłodnicy i jej dół, oraz mocowanie boczka na baku , albo lepiej wypuść to do ramy POD zbiornik.

 

Tutaj przykład jednego z rozwiązań. Ja zrobiłem coś takiego samemu i nie uważam całej operacji za jakąś mega trudną. Fakt faktem, że moje rozwiązanie nie wyglądało tak ładnie jak na fotce poniżej.

 

Ochrona chłodnicy DRZ

 

A tutaj kilka na wzór:

Inne osłony chłodnicy

 

Pozdro i powodzenia.

 

 

Thanks,

O taką odp. mi chodziło.

Zima długa więc powienienem coś wykrzesać i wyklepać, więc na wiosnę moja chłodnica poczuje się pewniej.

Co do wyglądu, to pewnie nie uda się osiagnąć tego ze zdjęcia, ale nie nusi być ładnie - co więcej może być nawet brzydko (w końcu dirt bike) ważne że chłodnica, która kosztuje 1200 pln będzie lepiej :icon_question: :) :D zabezpieczona :D

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sieczke w DR 350 , zadzwoń do Olek motocykle oddział Warszawa, ostatnio pytałem się ich o części do DR 350 i powiedzieli mi że mają cały silnik do DRZ 400 na części, może jeszcze go nie opchnęli, pozdro.

 

Wielkieeee dzięki :D Kompletny silnik do dr'z kupiłem u Olka w warszawie. Silniczek już założony i zapierdzielaaa jak głupi :biggrin:

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc ;)

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...