Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny sprzęt. Zmień tylko to mocowanie na tablice i lampy na led. Sam jestem po tej modyfikacji, według mnie moto wygląda o niebo lepiej.

 

 

Jeśli masz ledy to gdzie kupiłeś?

 

A wiecie może gdzie kupić linkę do sprzęgła? mi się już zaczyna strzępić to trzeba wymienić, szukałem już na larssonie i sklepmotocyklowy.pl tam nie było to podajcie jakiegoś linka, jak nie wiecie gdzie to jakiś może zamiennik, albo jak wykombinować.

 

Mam jeszczye pytanie. Miałem akumulator, który po 30minutach się rozładowywał w drz i po jednym kreceniu rozrusznikiem padał nawet po naładowaniu. Gdy patrzyłem na nowe to cena po 200-400zł, ja zdecydowałem się kupić w takim samym wymiarze do skutera za 80zł. Odpala bardzo dobrze, wszystko cacy, ale jest jedno ale w sumie to nie ma, ale powiedzcie czego mogę sie spodziewać po takim akumulatorze ze 80zł a czego w takim za 400zł, bo jak narazie mogę kręcić i gasić co 5minut i bedzie trzymał nie to co wcześniej. Chodzi mi oto czy on nie padnie mi za wcześnie np. po 3miesiacach a mam go już coś koło 2 miechów. W sumie to mi się nawet opłaca, bo nawet jak na sezon wydam na aku 80zł to nie jest taka straszna suma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na światłach z godnością znoszę pełne politowania spojrzenia kolesi na scigantach

 

 

na mnie już kilku takich się nacięło.....

w dużym ruchu ulicznym szanse mieli praktycznie zerowe :banghead:

 

na drogowym przełożeniu E'tka może dużo .

 

jeśli chodzi o zapłon to wersja e ma patent z yamahy.

dla każdego biegu, obrotów silnika i ruchów przepustnicy jest inna mapa

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz ledy to gdzie kupiłeś?

 

A wiecie może gdzie kupić linkę do sprzęgła? mi się już zaczyna strzępić to trzeba wymienić, szukałem już na larssonie i sklepmotocyklowy.pl tam nie było to podajcie jakiegoś linka, jak nie wiecie gdzie to jakiś może zamiennik, albo jak wykombinować.

 

 

Możesz sam sobie zrobić linkę tu masz końcówki i cięgno na metry:

http://sklep.mieloch.pl/index.php?cPath=81...3e7aad4a23494be

 

albo niech ci zrobią linkę na wymiar (robią nawet z pancerzem kopie oryginału 1:1) - wychodzi dużo taniej:

http://www.autolinka.com.pl/

 

 

pozdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyć bieg i nacisnąć hamulec,na łańcuchu masz zapinkę, wysówasz ją i już :P to naprawde nie jest trudny zabieg,jak będziesz zakładał łańcuch to na regulacji naciągu łańcucha przysuń koło max do przodu potem jak zepniesz to naciągniesz odpowiednio i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie-zje*alem

podczas finalnego zapinania łańcucha wskutek mojej nieostoznosci i glupoty pekla mi spinka(ta taka cienka metalowa) co teraz zrobic?mam koncepcje zeby 1:zaklepac 2:skombinowac spinke oryginalna 3:zalozyc spinke swojej roboty help

dzieki pozdro

Edytowane przez ratosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sprzęt. Zmień tylko to mocowanie na tablice i lampy na led. Sam jestem po tej modyfikacji, według mnie moto wygląda o niebo lepiej.

 

To mam napewno w planach bo tez dla mnie za duzy ten tyl, przy okazji kierunki mniejsze no i stopniowo go upiekszac, oslony na dekle, crashpady na oski, akcesoryjny wydech itp....

 

Teraz morduje sie z rejestracja ale za tydzien mysle ze juz spokojnie na drogi wyskocze! :icon_eek:

 

RafRaf dzieki za pomoc, poczytam i w wolnej chwili sie pobawie tym :lapad:

Edytowane przez JACA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...