Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DSC00409.JPG

 

Udało się :) użyłem badziewnego chińskiego czujnika ze sklepu skuterowego. Żeby go założyć musiałem zeszlifować kawałek pompy na którym jest zamontowany czujnik tak żeby jego końcówka dotykała klamki, później już tylko profesjonalne rzeźbienie poxipolem i wszystko działa. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

koledzy mam bardzo pilną sprawę mam do wzięcia dr-z 400 chyba "S" 2001rok przyjedzie z włoch do rejestracji stan do końca nie jest mi znany bo jeszcze jej nie widziałem zobacze ją dopiero w niedziele PROSZĘ o pomoc czy 5000zł. mozna za to dać ja wiem ze chodzi o duzo różnych czynników ale jesli założymy ze będzie w przecietnym stanie chodzi mi o to czy jest sens na nią patrzeć prosze pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie totalnie zarżnięty to i 5k może nie styknąc na remont....

 

no policzmy tłok wossner 600 regeneracja nicasilu 1500(jak dobrze sie orientuje), korba chyba 500+koszta regeneracji...

 

jak do tego zaczną dochodzić ,,pierdoły'' typu napęd itp to zaraz dojdziesz do wniosku że przepłaciłeś...

 

drzecio lubi np przytrzeć sobie panewki w głowicy pod wałkami rozrządu a głowica 3200, wałki rozrzadu też kosmos....

 

2001 to stara wersja z gorszym zawiasem i wadliwymi napinaczami rozrządu....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym zaprezentować wszystkim posiadaczom Suzuki DR-Z nowo otwarte forum http://www.dr-z.pl/

 

Ściskacie się tutaj, żadnych działów, wszystko na kupie, nic nie poukładane.

Na pewno nie jest tu przyjemność zaglądać, pisać a na pewno poszukać jakiejś informacji.

 

Jako przyszły użytkownik Suzi szukałem jakiegoś forum tego moto i niestety nie znalazłem więc pomyślałem, że warto zrobić i zgromadzić zarówno informacje o nim jak i posiadaczy w jedno wspólne dla nas miejsce i wymieniać się fotami, filmami, doświadczeniem no i głównie pomagać innym :)

 

Jak na razie forum nie jest rozbudowane ale jak wspomniałem - powstało niedawno.

Początki są najtrudniejsze ale jak wiadomo na takim forum wszystko zależy od społeczności więc liczę na Was :)

Rejestrujcie się, piszcie, zakładajcie tematy, informujcie innych o forum.

Im będzie nas więcej tym lepiej :)

 

Pozdrawiam

 

http://www.dr-z.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...