Skocz do zawartości

Kask do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

aaa miales do czynienia z AGV model ROSSI MOTO GP ?

 

 

A zamiast AGV K-series to Air -tech Multi za 599zł wyprzedaż w Inter Cars ? a jak dobrze pogadasz to może parę $$$ urwiesz.

http://www.intermotors.pl/file.php?id=3384

 

tu z zeszłego roku katalog ale opisy kasków ale nie mogę znależć nic o air tech http://www.intermotors.pl/promocje/katalog...edaz_2006_2.pdf

 

stronka AGV - http://www.agv.it/prodotto.asp?Id_ProdMarc...ProdCategoria=3

 

Sam miałem dylemat czy K series czy Air tech ale biorę Air techa - wg opisów chyba lepsza skorupa.

Edytowane przez TOM68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zamiast AGV K-series to Air -tech Multi za 599zł wyprzedaż w Inter Cars ? a jak dobrze pogadasz to może parę $$$ urwiesz.

 

Sam miałem dylemat czy K series czy Air tech ale biorę Air techa - wg opisów chyba lepsza skorupa.

 

 

ooo tego Air nie widzialem :buttrock: musze sie go obadac dokladnie. Chodzi o to aby byl cichy bo mam w planie dalsze wypady :D

 

PS. Daj linka do sklepu z tym kaskiem.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D mam dla Ciebie propozycje nie do odrzucenia :biggrin: co powiesz na agv airtech ? odezwij sie na gg 5731151 albo tel 663626264 cena interesująca ;) poza tym mieszkamy blisko siebie takze bedziesz mogl oblukac co i jak. pozdro :buttrock:

Edytowane przez mmatteuszz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresujcie się tymi z HJC bo mają naprawdę dobry stosunek (jeśli nie najlepszy) jakość/cena, a poza tym sprzedawcy chwalą, że są ciche i niezłe antyfogi mają

 

tu jest podobny temat: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=74392&hl=hjc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemnianej szybki stanowczo nie polecam.Posiadam takową w swoim nolanie i jak ktoś wspomniał wcześniej są problemy podczas jazdy o zmroku nie mówiąc już o nocy.

 

Wiec chyba najpraktyczniejsza będzie szybka standardowa ''przezroczysta''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarną w LZ6, lans jak talala, ale jak jest pochmurno albo jedzie się wieczorem to nic nie widać :crossy:

Teraz na jesień przełożyłem z powrotem przezroczystą ... :icon_mrgreen:

 

W moim kasku ogólnie szybka paruje, dlatego zmieniłem na czarną, w tej o dziwo jest troszkę lepiej, no ale ta widoczność ... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nic dobrego za tą kasę nie kupisz

przerabiałem temat kupiłem kask za 300 zł

a za jakis miesiąc kupiłem schubertha speed

bo tamten miał tendencje do uciekania z głowy :buttrock: pomimo dobrze dobranego rozmiaru

więć poczekaj z tym kaskiem i kup konkretny tym bardziej ,że koniec sezonu a baniak masz tylko jeden

pozdr i powodzenia :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa .. mnie w dalszym ciagu przesladuje temat kasków .. przymierzalem to co mi sie podoba .. i waham sie .. moj pierwszy kask wiec nie moge sie zdecydować ... ceny sa angielskie wiec sie lamie .. tzn

 

patrze na szczekowce i mam do wyboru Airoh SV55S albo MATHISSE RS ceny odpowiednio 500/550 zl

patrze tez na INtegrala i widze Shoei XR 1000 za 980 zl .. i sie lamie ..

 

szczekowiec bylby duzo poreczniejszy (teoretycznie) .... a Shoei bylby bezpieczniejszczy cichszy ...

 

bede jezdzil glownie do pracy i czasami na krotkie przejazdzki ..... kasy nie za duzo a wszystkie ciuchy do kupienia pozostaly :biggrin:((

 

jakis tip ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua przecież masz rację :buttrock:

Ja już nie wiem, który raz się będę powtarzał i napiszę, że HJC CL-14 i Nolan N62 :flesje:

 

A ja jestem delikatnie rozczarowany HJC CL-14. Myślałem że za te pieniądze bedzie bardziej komfortowo. Chodzi głównie o wyciszenie . Nawet jak zamkniesz wszystkie wywietrzniki to niewiele pomaga. Powyżej 130 km/h zaczyna być nieprzyjemnie. Oczywiście śmigam bez żadnej owiewki. :) :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...