Skocz do zawartości

Mój Junak


Tomblack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny sprzęcior!!! Gratulacje!!!

Pewnie zaraz znajdą się dyletanci, którzy zaczną wytykać Ci odstępstwa od oryginału, chybione (według nich) posunięcia stylistyczne itp... Jedna rada: wal ich!!! :wink:

Zrobiłeś go dla siebie!!!

 

P.S. Też kiedyś będę miał janka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spierdo*łeś Junaka.

Da sie chociaż wrócić do oryginału?

Chłopie nie przesadzaj! To jest jego Junak i jego wizja motocykla. Może ze swoim sprzętem zrobić co chce. Wiem że taka jest Twoja opinia, nie musi Ci sie podobac. tylko po co to pytanie czy da sie powrócić do oryginału? Jakby chciał oryginała to na pewno by go tak zrobił. Ja też wole motocykl taki jak z fabryki, ale szanuje prace włożona w ten motocykl. Przynajmniej Junak nie gnije gdzieś na zlomie tylko dalej porusza sie po drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym na pierwszy rzut oka odróżnić silnik M07 - od przejściówki (skoro pokrywy są oszlifowane, a karter w przejściówkach był podobny)??

Wnoszę więc, że silnik to przejściówka a nie M07 (a w ogóle z którego jest roku - tak z ciekawosci?);

Pytanie "czy da się wrócić do oryginału" jest jak najbardziej na miejscu - bo mozna sobie lekko zmodyfikowac sprzęta według własnego uznania - ale cięcie starego motocykla to profanacja i tzw. pedalstwo (takie jest moje zdanie). Jeśli nie jest pocięty - to wycofuję stwierdzenie o pedalstwie;

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie "czy da się wrócić do oryginału" jest jak najbardziej na miejscu

Nie ripostowałem, bo wiedziałem że gwardia z działu weterany/klasyki mnie poprze. Wiedzą o co chodzi. Także pyzdra widzisz...

 

Pokazuje go ludziom, niech więc będzie przygotowany na krytykę. Powinien być przygotowany. A patrząc na jego dzieło - nawet musi. Przerabiać, to sobie kolego możesz Dniepra kanapowca, a nie Junaka. A tłumaczenie:" mój motocykl, moja wizja", jest nie na miejscu. Jest to argument w przypadku każdego motocykla nie będącego kawałkiem historii motoryzacji.

 

D*pę przed mocnym laniem może uratować mu tylko fakt, że najistotniejsze i najrzadsze części tego motocykla pozostały nienaruszone umożliwiając powrót do oryginału.

 

No i to koło od Syreny z tyłu... Mam takie jedno w garażu. Kupiłem na allegro, żeby nie poszło do Junaka. Za żadne pieniądze nie oddam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jak dla mnie maszynka zrobiona z pomysłem,wiadomo są gusta i guściki...ale miales chociaz odwage coś zmienić.Zrobic coś tak jak Ty chciales...a tym co narzekają..sie nie chciało,bo bali się że ktoś ich zje za "stylistyke".Ujme to tak "Niech sie wstydzi,ten kto widzi"!Twoja maszyna-Twoja koncepcja..Gratuluje! :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem remont Junaka M 07

obejrzyjcie i powiedzcie jak wam sie podoba.

 

No mi tam sie podoba srednio:(, taki sobie skladak. Ale skoro Tobie sie podoba to niech tak zostanie.

Ale mam pytanie z innej beczki. Po co wypisujesz, ze masz model 07 skoro piszesz, ze rocznik '64? To jest koncowka produkcji M10, nawet do ostatnich przejsciowek mu daleko, a co dopiero do siodemek.

 

kooba73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...