Skocz do zawartości

Borki Reloaded !!!!!!!!


Marcin SF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bo jeżeli w przeszłości widzisz przyszłość to w teraźniejszości jestes w połowie przyszłosci, więc przeszłością jest dla Ciebie teraźniejszość, więc szybciej odpadniesz przy okrągłym stole...

nie nie. moja przeszłość jest Waszą teraźniejszością, więc w przeszłośći nie widze przyszłości. poza tym nie odpadnę szybciej,g dyż wiedząc co dzieje się w Waszej przyszłości, która jest moją teraźniejszością, mogę dostosować swoje działania do tego co Wyzrobicie w swojej przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, przeczucia. Zapytajmy Aśki jak było w Borkach :notworthy:

hehehe. w Borkach był ozajebiście :clap: ale tym razem niestety się wypisuję... pojawiły się graty do motocykla i niestety pożrą wszystkie fundusze :icon_twisted:

 

jeśli sie okażę, że w międzyczasie trafię np. szóstke w totka, to na pewno będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sio spamuchy podam zaraz wszystkich do raportu :/

 

 

 

 

Squad:

- Przemek3578

- Marcin SF

- Igor

- Adam (chyba)

- Galar (mam nadzieje)

- Maciek PO

- Mycha...

- Andrzej Gwiazda (chyba)

- Selvin (jak będzie ładna pogoda, lub jak ktoś podrzuci)

- Januszm + Gosia

- Mariani

- Fiery

- KrisSV (prawdopodobnie + wino :icon_mrgreen: )

- Listek31 (i berbelucha)

- Turtel (na część imprezy)

- Klaudiusz (na część impry + 8 dzieci + wyrwany ze ściany kaloryfer)

 

Jak będzie zimno i loldowo to biorę 4oo i pewnie jakieś miejsce się znajdzie. Będziemy się dogadywać jak już będzie znan prognoza pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Módlcie się żebym zdał prawko B to kupie poloneza i przetestujemy go na Borkowym torze po śniegu :icon_twisted:

ADAM:Prawo jazdy kat "B" - to jest taka? ;) Myślałem,że istnieje tylko "A"[

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wygląda mi to na bal samców...

Nie powiem żeby mnie to cieszyło.

Też mam nadzieje,że nasze ZACNE KOLEŻANKI :notworthy: zaczną się dopisywać na listę i przybędą na powitanie ZIMY ;)

 

Bo jak nie...

 

BĘDZIE GEJ-PARTY :icon_twisted:

 

 

:cool: :icon_mrgreen:

 

Aśka- Ty sobie nawet nie żartuj - tylko zbieraj swoją płeć i widzimy się na Borkach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...