Skocz do zawartości

gdzie mogę kupic moduł zapłonu?


KingRider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

Domyślam się, że Allegro sprawdziłaś? :banghead:

 

Ja stosuję taką metodę. Jak mi czegoś trzeba idę do Leclerka, Empiku tudzież innego miejsca gdzie można poczytać różne gazety na miejscu i za free i wertuję strony w każdej z gazet z ogłoszeniami motocyklowymi :biggrin: Spisz namiary i obdzwoń w domu, lub zrób to na miejscu. Kilka razy już w moim przypadku poskutkowało :crossy:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gotek ma przerywacze, czy czujniki magnetyczne (cewki) ?

Ma czujniki magnetyczne (cewki)

 

V 65 jest na module- a gdzie jest stary- moze da sie naprawic-szukaj Elserwis Ostroleka czy jakos tak.... Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Stary moduł jest całkowicie do wymiany

 

Witaj

 

Domyślam się, że Allegro sprawdziłaś? :biggrin:

 

Ja stosuję taką metodę. Jak mi czegoś trzeba idę do Leclerka, Empiku tudzież innego miejsca gdzie można poczytać różne gazety na miejscu i za free i wertuję strony w każdej z gazet z ogłoszeniami motocyklowymi :crossy: Spisz namiary i obdzwoń w domu, lub zrób to na miejscu. Kilka razy już w moim przypadku poskutkowało :)

 

Pzdr.

Tak na allegro pierwsze co :D,a z gazetami spróbuje :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę naprawić np. w Elservice. W moim gutku V65 jest identyczny układ zapłonowy. Miałem problem z jednym z modułów (dawał iskrę w przypadkowych momentach) więc postawiłem go na kuchenkę, rozgrzałem, potem wszystko wydłubałem i okazało się że jeden lut się rozleciał. Wobec tego przelutowałem wszystko i teraz dobrze pracuje. Piszę żeby naprawiać, bo :

1. ja szukałem takiego modułu około roku i nie znalazłem

2. to jest bardzo prosty układ lutowany na płytce i łatwo go naprawić, nawet gdyby trzeba było wymienić wszystkie elementy (kilkanaście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...