Skocz do zawartości

R6 vs. CBR600RR (2004r)


Rekomendowane odpowiedzi

ray przestań pier... :icon_mrgreen: :buttrock: i dajcie już spokój z tym pisaniem nie da rady,zabije się.Chłop dorosły,wydaje własne pieniądze i ma swój rozum i chyba ma prawo kupić co mu się podoba,prawda? nawet jeśli <odpukać> proces nauki będzie bolesny- każdy ma swoje życie i on o tym decyduje..tym bardziej ze nie macie tu przed sobą napalonego 16latka,tylko świadomego zagrożeń faceta,który podjął przemyślaną decyzję.Poza tym przestańcie tak demonizować te sportowe 600tki, motocykl nigdy sam nie jedzie.Ty się luka nie przejmuj ,bierz to co znajdziesz w lepszym stanie -tak czy siak oba zapieprzać będą niemiłosiernie :buttrock: . Aha..mimo wszystko-uważaj na siebie stary,daj znać jak kupisz, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak 13 latek jak sie wypowie to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac

 

PS. LukePL - R6 za slaba znudzi Ci sie po tygodniu brac conajmniej R1

 

Twierdzac, ze motocykll sam nigdy nie jedzie wydaje mi sie, ze jestes w pewnym sensie w bledzie. Czlowiek bez doswiadczenia nie poprowadzi w kazdej sytuacji tak jak chce R1 ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukepl

A do jakiej jazdy ma być ten motocykl (tor / miasto / miasto- krotka turystyka / dłuższa turystyka?)

 

A Co sądzisz o CBR F4i?

Wydaję mi się najlepszą opcją na miasto i do turystyki.

Chyba ze jednak chcesz śmigać po torze no to już mniej się nadaje.

no tak 13 latek jak sie wypowie to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac
Jeśli w profilu nie wpiszesz daty urodzenia to forum wyswietla ze masz 13 lat, wiec niekoniecznie ten user jest dzieckiem;p Edytowane przez Witt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma się co dziwić, że niektórzy nie wpisują swojego prawdziwego wieku, bo często na tym forum głównym wyznacznikiem mądrości jest właśnie wiek, jak masz poniżej 45, no dobra, poniżej 40 lat to się nie wypowiadaj :banghead:

 

Pozdr. Bary82 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam żałować, że napisałem że to będzie 1moto...

 

Lukepl

A do jakiej jazdy ma być ten motocykl (tor / miasto / miasto- krotka turystyka / dłuższa turystyka?)

 

A Co sądzisz o CBR F4i?

Wydaję mi się najlepszą opcją na miasto i do turystyki.

Chyba ze jednak chcesz śmigać po torze no to już mniej się nadaje.

Jeśli w profilu nie wpiszesz daty urodzenia to forum wyswietla ze masz 13 lat, wiec niekoniecznie ten user jest dzieckiem;p

 

Moto będzie raczej jazda po mieście, i z raz/dwa na miesiąc odwiedzić rodzinkę-trasa wawa-lublin

Oczywiście po zdobyciu doświadczenia chętnie bym się wybrał na tor, niestety do poznania trochę daleko więc pozostaje tor kartingowy w lublinie chyba, że jest coś ciekawego w warszawie lub okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportowe 600 to raczej wściekłe motocykle. z resztą jeśli konstruktorzy wyciskają po 120KM z nich, to nie da się przy tym zadbać o łagodny przebieg krzywej momentu

... CBR ma akurat bardzo liniowy przebieg krzywej ;)

 

sry za :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda jest slabsza...tzn mniej agresywna delikatniej dodaje mocy tak czy inaczej moze ci ssie szybko znudzic...erka bardziej narywista z tej 2. Jesli szykasz motocykla z ktorym bedziesz mojg sie porzadnie pobawic to wez gsx bo to rumaczek... jesli chcesz czegos wygodniejszego to chyba najwygodniejsza byla by cbr chociaz zadna z nich tak naprawde niejest wygodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam żałować, że napisałem że to będzie 1moto...

Moto będzie raczej jazda po mieście, i z raz/dwa na miesiąc odwiedzić rodzinkę-trasa wawa-lublin

Oczywiście po zdobyciu doświadczenia chętnie bym się wybrał na tor, niestety do poznania trochę daleko więc pozostaje tor kartingowy w lublinie chyba, że jest coś ciekawego w warszawie lub okolicach?

Oj tak....popelniles z tym wieeelki blad, jestes skonczony juz na tym forum :lapad: Ja to juz wogole wedlug kolegow nie powinienem zyc, bo zaczalem od R1 :smile: ja z yamaszki jestem bardzo zadowolony, naprawde. Choc ma agrsywna charakterystyke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam żałować, że napisałem że to będzie 1moto...

 

i tak by takie pytanie szybko padło. jest rzeczą zupełnie normalną, że takie sprzęty są uznawane za "niezdatne" dla początkujących

 

w ostatnim słowie: przeglądnij sobie ten link, zwłaszcza na 4 stronie... jemu najwyraźniej też się wydawało, że zjadł wszystkie rozumy :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ręcami i nogami zawsze za Hondą :biggrin: :banghead:

 

Pozdro :lalag:

kolejny nawiedzony, przez moje rece przeszły 2x 600rr 03'05' i każda miała jakis problem z elektyka/chłodzeniem( przebiegi od 2000-5000km) , na tym forum wszyscy są anty suzuki ale jakoś jako jedyne mi sie nierozkraczyło :biggrin:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole r6 zwłaszcza ze 2004 cbr ciezko wstaje na kolo wiec szalenstwa trzeba zaczynac od strzelania z klamy nawet na 1 biegu. Kumpel ma taką cbr 2004r chce za nią 20 tysi, jest już ze zmienionymi zebatkami tak ze na kolo wstaje troche lepiej :rolleyes:. Hamulce ma w oplocie stalowym, nowe klocki i opony z przebiegiem nie wiekszym niz 2000km / maniak wszystko powymieniał zaraz po zakupieniu moto/ . Jak chcesz dam ci do niego numer bo motocykl godny uwagi / dobry stan/. Koles kupił go po wywrotce na R1. Chciał miec moto co nie jedzie i dlatego mu poleciłem cbr600rr. Naprawde motocykl bardzo łagodny i w porównaniu z konkurencją słabszy silnik. Teraz jednak kolezka moj stwierdził ze musi wrocic na litra bo na 600cc ma zbyt małe doznania i ma na oku gsxr k6 hehe az sie boje czy przednie koło wogole mu bedzie potrzebne :banghead:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...