Skocz do zawartości

ogar 900


Gość senekkorzenna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość senekkorzenna

pytałem ostatnio na forum czy ktoś ma problemy ze światłami w garze 900,ten problem został usunięty w serwisie ale miałem też problemy z szarpaniem więc przy okazji zleciłem na usunięciu tej usterki non i po serwisie było wporządku pare minut a teraz nie da się jeżdzić skuter gaśnie po nagrzaniu i bez ssania nie da się go uruchomić.mam dopiero 176km i jestem trochę zdegustowany.czy ktoś może ma podobne problemy i czy może mi coś doradzić.

 

senekkorzenna

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To g*wno jest na gwarancji ?? Jak jest to oddaj do serwisu niech naprawiają, sam nic nie dotykaj bo potem powiedzą ze jak sam naprawiałeś to tracisz gwarancje.

 

I niestety jest to kolejna przestroga zeby nie kupować najtanszych chinskich bubli z oferty- kiłeja,jonhenga, rometa bo to nadaje sie tylko do złom. A osoba która dopusiła to do ruchu powinna odpowiadać przed sądem.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość senekkorzenna

dzięki za wsparcie irady ale to ja wiem teraz po fakcie a tak fajnie wyglądał przeszczegam przed kupowaniem tego chyba że mi się trafił taki g......ny egzemplaż.szkoda że nikt kto ma rometa ogara 900 nie chce podzielić si swoimi sposzczeżeniami.widziałem na filmie jak małolaci jezdzili na romecie i to wyglądało pozytywnie.

zastanawiam się nad zamontowaniem jakiegoś silnika od japońca może ktoś podzieli się swoją wiedzą na ten temat

pozdrawiam

senekkorzenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAŻDY MA PROBLEMY ZE ŚWIATŁAMI W OGARZE 900

dokładnie, czytam na różnych forach, a to, że się elektryka pieprzy, a to że słabe światła i tak jak pisał poprzednik: pamiętaj, po trzech reklamacjach przysługuje ci wymiana towaru na nowy, lub zwrot siana. Życzę bezawaryjnej jazdy :icon_mrgreen:

Edytowane przez szyszunia1514
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...