Skocz do zawartości

Jakie plany na zimę?


dark_rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na zimę wstawić do Rodziców, zabezpieczyć, nakryć prześcieradłem i już/

 

Za to na wiosnę dużo pracy:

Wymiana tylnej oponki ,

olej

filtr powietrza,

manetki,klamki,

akumulator,

może przewody ? sprzęgło i hamulec przedni.

 

a potem ŚMIGAĆ!!! ! ! !:banghead:

 

pozdr

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy, co prawda mój to nie chopper ale kiedyś będzie i chopper również.

Napiszę o tym co mam zatem :

- zlikwidować wyciek oleju

- rozpruci i "naprawić" tłumik, brzęczy coś

- otworzyć skrzynię - biegi wchodzą nierówno

- wypolerować kolektor i może ranty felg

- kosmetyka lakieru - bar, zadupek i rama + inne

- przewody stalowy oplot

- zakupić oryginalne lustra

- założyć pług i crash-pady

 

- parę innych drobnych rzeczy co wyjdą "w trakcie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę wstawić do Rodziców, zabezpieczyć, nakryć prześcieradłem i już/

 

Za to na wiosnę dużo pracy:

Wymiana tylnej oponki ,

olej

filtr powietrza,

manetki,klamki,

akumulator,

może przewody ? sprzęgło i hamulec przedni.

 

a potem ŚMIGAĆ!!! ! ! !:buttrock:

 

pozdr

empiq

 

Empiq, a nie myślałeś, żeby część z tych rzeczy zrobić w zimie? A na wiosnę tylko mały serwis i śmigać :icon_razz:

 

Ja zamierzam wypolerować koła.

W niektórych duperelach odnowić chrom.

Kupić i założyć gmole.... i to wszystko bo resztę już mam... aha może jeszcze dołożę rollbaga.

 

 

O właśnie. Zapomniałem o polerce rantów- bardzo ważna rzecz :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim GS'sie musze przemalowac bak-niedawno zakupiony,mymienić tylną oponke,tarcze hamulcowa tylną,zakupić sakwy boczne,przeczyścić dokładnie gaźniki(bo cyka na wolnych obrotach),wymienić uszczelki przednich amorków i to byłoby na tyle.W tym m-cu zdąrzyłam zakupić zbiornik paliwa,wymieniłam linke ssania,wymieniłam olej i filtr oleju.

Ja niestety wczoraj zakończyłam sezon,ale przynajmniej jest teraz dużo czasu do zregenerowania sprzeta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej planuję kosmetykę... Przejrzeć forum w poszukiwaniu tematów polerki chromu etc.. (a było tego sporo :) więc mam co czytać w te ch**owe jesienne wieczory) Lakier wypucować .. pozbyć się resztek much z sezonu... wypastować skóry .. i chyba tyle tego będzie.. Mam zrobione praktycznie wszystko co chciałem przy niej zrobić.. i takie.... dziwne uczucie :)

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę gumy nowe na przyszły sezon zamówić:icon_rolleyes: Mam już namierzone piękniusie Metzelery z białym pasem. Oj będzie się ładnie prezentować mój VN :buttrock:. W zalezności od zawartości portfela przybędą jeszcze gmole, bagażnik tylni i jakiś duży kufer skórzany na tenże bagaznik. Przymierzam się jeszcze do ligtbara i dodatkowych lamp, ale pewnie już zabraknie kaski.

Na razie ze wzgledu na pogodę moto stoi, ale mam nadzieję jeszcze na kilka pogodnych dni i jakąś małą przejażdżkę :biggrin: Do pracy już raczej nie śmignę, co mnie bardzo boli, bo przebijanie się rano puszką przez Wroc nie jest łatwe. No ale temperatura -1 o 7:00 nie zachęca do jazdy na dwóch kołach:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej planuję kosmetykę... Przejrzeć forum w poszukiwaniu tematów polerki chromu etc.. (a było tego sporo :D więc mam co czytać w te ch**owe jesienne wieczory) Lakier wypucować .. pozbyć się resztek much z sezonu... wypastować skóry .. i chyba tyle tego będzie.. Mam zrobione praktycznie wszystko co chciałem przy niej zrobić.. i takie.... dziwne uczucie :D

 

Pozdro...

 

 

Oj było, było tego sporo. Sam to przerabiałem rok temu. Będziesz miał co robić :rolleyes:

 

Ja też się zastanawiałem co zrobię jak już wszystko zrobię w mojej Virażce... Nie mam pomysłu :notworthy: Choinki z niej nie mam zamiaru robić, ale nie robić przy niej nic to też grzech :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem się wczoraj :icon_mrgreen: jedyne, co planuję na razie to zakup rękawic, maski, porządnych butów i pasa nerkowego. I póki będzie około 6 stopni - jazda. :icon_mrgreen:

Co do maszynki mam w planach zamontować woltomierz, a może i ciut więcej wskaźników - rozbraja mnie ubogość wskaźników GSa. :)

Edytowane przez Cinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam kupic osłone chlodnicy chromowaną, chromowaną oslonkę na bok z highway hawka i jak starczy kasy to albo taki ladny bagazniczek za siedzeniem fehlinga albo oparcie z bagaznikiem z motoakcesoria.go.pl ale to oparcie jakos mi sie nie widzi... :icon_mrgreen:

 

jak widac plany są problem na razie wiadomo z czym... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym założyć bagażnik do mojego moto, problemem jest znalezienie ale może przez zimę się uda :icon_mrgreen:

 

no i naprawa klaksonu bo gra tylko 1 "trąbką"

 

 

Zajrzyj do mojego tematu na tym forum- też poszukuję bagażnika. Trochę adresów się pojawiło.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...