Skocz do zawartości

A CO Z ORLIM GNIAZDEM ??????


pan smok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów Motocyklistów z Wrocka i okolic :-)

 

.... kto mi odpowie ... czy spotkania na Orlim w czwartki są aktualne nawet przy fatalnej pogodzie?

.... czy ktoś tam bywa ot tak sobie , by wypić kawkę , pogadać , pomarudzić na wstrętną pogodę ?

.... czy być może zjedzie się cała ekipa autami , rowerami czy miejskim środkiem lokomocji , by spalić kiełbaskę na ogniusku , wypić piwko , pośpiewać i miło spędzić czas ?

.... czy może już nikomu nie chce się dupy ruszyć i trzeba już siedzieć przed telewizorem w ciepełku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

ostatnia trojka

 

BATMAN

Bwoj

i ja

 

Powiem od siebie. W czwarki moge pojawiac sie przez caly rok na Orlim i jezeli ktos chetny to zapraszam.

 

Zastanawiam sie tylko czy w zime nie lepiej gdzies blizej centrum sie spotykac? Jak ktos ma propozycje to wrzucac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

ostatnia trojka

 

BATMAN

Bwoj

i ja

 

Powiem od siebie. W czwarki moge pojawiac sie przez caly rok na Orlim i jezeli ktos chetny to zapraszam.

 

Zastanawiam sie tylko czy w zime nie lepiej gdzies blizej centrum sie spotykac? Jak ktos ma propozycje to wrzucac.

witam i my bysmy byli tylko nikt nie dal znaku

a moze tak w czwartki w od zmierzchu do switu co wy na to artur batman pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, marian znowu trafil w sedno jesli chodzi o spotkania, ostatnio jechalem o 5-30 rano do roboty chyba -2 stopnie byly i myslalem ze jebne w czasie jazdy z tego zimna i nawet kalesonki nie pomogly a cale cieplo uciekalo mi przez dziure w rekawiczce w paluchu :buttrock:

 

 

marian przeslij mi numer do Rybnika, prosze cie o to !!!!!! i kiedy idziemy z rodzinami na jakies wariackie balety ???

 

pozdro dla wszystkich od kondona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem za ale moze trochę późniejszą godzinę wybrać?

 

 

siemanko

wyprostowales machine???

 

czwartki od zmierzchu do switu godz. 20. W takim razie do zobaczenia w czwartek :crossy:

 

 

wtym tygodniu nie dam rady bo mam 2 zmiane w tyrze ale moze uciekne :):);)

 

pozdro 600 kondon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

ostatnia trojka

 

BATMAN

Bwoj

i ja

 

 

 

w mieście podobno jest nowy chłopak... plotki chadzają, że niestarszne Mu mrozy i deszcze....

 

pozdor251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w OZDŚ w piatek .. oczywiscie na moto, ale jak wracalem to niestety w sniegu(50km) :notworthy:

a w czwartek ... powinienem sie tez pojawic...

a moze w srody ? bo sa tam wtedy koncerty:

 

> Koncerty środowe, wstęp wolny, początek o 21:00

>

> PAŹDZIERNIK 2007

>

> 24.10.2007 KYLEDYR WYLLT - prog-rock

>

> 31.10.2007 GOOD DAY - rock

> www.good-day.pl

>

> LISTOPAD 2007

>

> 07.11.2007 REDRUM - prog-rock

> www.redrum.band.pl

>

> 14.11.2007 ROOT - alternative rock

> www.rootband.com

>

> 21.11.2007 ELECTRIC - rock

> www.electric.nysa.com.pl

>

> 28.11.2007 HEAVY WEATHER - hard'n'heavy

> www.heavyweather.art.pl

>

> GRUDZIEŃ 2007

>

> 05.12.2007 SOUND SABOTAGE - new age rock

> www.soundsabotage.com

>

> IVAR

 

w czwartki chyba sa jam-session i czasami tez jest super :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie:)

Jak czas pozwoli to też zawitam:) Niestety dręczył mnie notoryczny brak czasu ze względu na urządzanie mieszkanka i nie mogłem zawitać na orle celem przedstawienia się. Śmigam od początku sierpnia i nie miałem jeszcze okazji poznania innych amatorów 2 kółek z Wrocka... poza machaniem łapką po drodze do/ z roboty.

Obiecuję poprawę :notworthy: :)

 

w mieście podobno jest nowy chłopak... plotki chadzają, że niestarszne Mu mrozy i deszcze....

 

pozdor251

 

Jak na VN 800 to może ja? :D :rolleyes: Dziś pierwszy dzień puszką do pracy i serce krwawi... chyba jeszcze przedłużę sezon:) byle śnieg nie spadł, bo gumy już nienajlepsze i dupa jeździ na boki po deszczu :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...