Skocz do zawartości

Nowe moto GSX-R 1000


milosz-RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piekna sztuka Miłosz! Dbaj o nią ładnie...i nie dawaj nikomu jezdzic! Szkoda by stracic taka dziewczynke :biggrin:

Szerokosci! :buttrock:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem plastików nie jestem, obrałem inną drogę ale pomimo tego ten GSX-R straaasznie mi się podoba, piękny K4! I to malowanie, ahh... :)

Jeździj z głową bracie ;-).

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepsza niż honda? Niewiem, inna, mocniejsza i troche lepiej sie prowadzi, ale na 954 bylo mi wygoniej troche, ale to subiektywne wrażenie. A po wypadku doszedlem do wniosku że kobiety i motocykla sie NIE POŻYCZA. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje jedynego i słusznego sprzeta , jak chcesz mam troche gratów do niego np tarcze pływajace 320 z zaciskami i adapterami Fujico pod standartowe klocki ( wyciagniete z superbika) jakies pc pare wydechów yoshi i inne pierdoły :icon_mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż w temacie motocykli mam nieco inne preferencje odnośnie ich typu i przeznaczenia,to jednak muszę ci pogratulować sprzęta,gdyż do tych 4 literek gsx-r mam niejako sentyment.Od zawsze śmigałem w terenie,jednak od jakiegoś czasu bardzo chciałem móc dosiąść jakiegoś przecinaka,aby poczuć tą moc,prędkość.Nadarzyła się okazja i pierwszym ''ścigantem'' ,którego dosiadłem, był właśnie gsxr-1000,tyle że K2.To na nim poraz pierwszy w życiu przekroczyłem 200 km/h jadąc na motocyklu(dokładnie 225).Do tej pory gdy przypomnę sobie te pszyspieszenia,wyprzedzania itp to sama mi się gęba śmieje :buttrock: Teren będzie u mnie zawsze na 1 miejscu,ale gdybym miał możliwość kupna drugiego motocykla,z pewnością byłby to GSX-R 1000.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...