Skocz do zawartości

Nowy nabytek...


legut7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... czyli upragniony GSX-R 600 K7, prosto z salonu z Lublina. Narazie docieram i nie wiele moge powiedziec, ale juz widze ze z moimi poprzednimi CBR malo ma wspolnego ;p Pod kazdym wzgledem najwyzsza polka, a seryjny tlumiczek zadziwil mnie swoim chrapliwym glosem. Fotek narazie nie mam, ale mam nadzieje ze zmieni sie to w krotce. Teraz tylko czekam na przyplyw gotowki i mozliwy start w gsxr cup. Polecam wszystkim ten motocykl!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Opowiedz jaka jest różnica między cebrą 600 a gixxerem... Czym się to przejawia...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu! :banghead:

P.S

Powiedz tak na oko...jakie sa roznice pomiedzy obydwoma motocyklami?Tzn zauwazalne na 1 rzut oka(oprocz wygladu oczywiscie:P)...i po jezdzie?Tzn jak sie to ma w porownaniu do poprzedniej maszyny :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim sa to dla mnie motocykle z dwoch roznych epok. Hamulce, zawieszenie i prowadzenie uwazalem w CBR za bardzo dobre, ale jednak 6 lat roznicy technologicznej daje swoje. Hamulce w GSXR jeszcze lepsze, latwo dozowalne, prowadzenie perfekt ( nie trzeba sie "meczyc" w zakretach jak w przypadku CBR) no i zawieszenie ktore jest zestrojone twardo ale i przy tym dosc komfortowo. Gixx daje straszne poczucie pewnosci ze wzgledu na swoja sztywnosc. Moc oczywiscie wyzsza, ale w porownaniu z cbr mocniejszy w dolnym zakresie obr. Swietny!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chetnych fotki tutaj: http://www.bikepics.com/members/legut7/07gsxr600/

 

Porownanie pisalem co do F4 i F Sport.

Pozycja troszke inna, ale zrobilem juz jednego dnia 600 km i jest naprawde OK. O gumowaniu nic jeszcze nie powiem, bo mi go poprostu szkoda ;p

Kolejna zaleta jest spalanie, jakos ciagle wychodzi ze Hondy pala najwiecej.

A wada jak narazie jest lakier, juz matowieje na zbiorniku ;/ Bolaczka Suzuki.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...