Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko teren, nie cieszy mnie jazda na torze :bigrazz: ale KX i CRF to typowe crossowki, wolał bym coś z Enduro ale już tej najwyższej polki czyli EXC i ewentualnie WR, a jeśli chodzi o kasę to tak to co dostane za Honde (daj Bog chociaż te 10,5 tys) + 2500-3000 pln

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR albo może drz wcale nie złe moto :bigrazz: chwalone przez wielu ale ta wersja terenowa nie wiem jak to jest z tymi wersjami w drz ta co ma 50kM chyba będzie w sam raz. Jak coś źle to niech ktoś poprawi co ma rozeznanie w drz.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba Ci chodzi o DRZ-E, ale wracając do tematu czy możecie mi napisać jak wygląda jazda i w ogóle jak sie sprawuje taki EXC 250 4T. Powiedzcie w prost czy opłaca sie kupować a jeśli tak to od jakich roczników na co zwrócić uwagę przy zakupie, proszę od konkretne odpowiedzi

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 2001-2006 to byly ćwiary o najslabszych osiagach.

Zreszta moj kolega, forumowy thenaturat, ma KTM 250 exc-f '07 i mu sie wal zatarl, teraz przestawia sie rozrzad, wczesniej tez ciagle cos niedomagalo. ma nowy motocykl i sie wk..wia ze zamiast jezdzic, to stoi..

 

moze tak sie trafilo, moze nie, w kazdym badz razie ja nie jestem tak optymistycznie nastawiony do KTMa jak wiekszosc osob. gdybym mial wybierac, wzialbym WR 250 F.

dlatego wez i ten motocykl pod uwage. - thefex

 

Dominik swojego czasu tez pozytywnie sie nie wypowiadal na temat tego modelu w rocznikach 01-07.

Ja celowalbym w crf lub wr ewentualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie ze CRF to będzie dobry wybór w teren? a czy jeśli kupie już ta CRF to jak by wyglądała sprawa z do montowaniem lampy z przodu, czy było by z tym dużo kombinacji? i na co przy hondzie zwrócić uwagę, czy rożni sie czymś honda z dwoma wydechami a jednym? Czy to tylko kwestia rocznikow

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ? :biggrin:

Nigdy nie widzialem dwóch wydechów w malych pojemnosciach, chyba ze mowisz o blizniakach. a nie o dwoch pojedynczych.

Swojego czasu patrzylem wlasnie na 250 z kwitem i byla super sztuka 2006 rok w okleinach DC za 14.5 tys, takze nie ma co sie zniechecac.

Lampe mozna sobie dorobic bez problemowo, tylko do odpowiedniego elektryka trzeba sie zglosic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 koni po odbloku ma bodajze, a 450 cm 62 km potzrebuje juz niebywalej wprawy zeby mozna tym naprawde polatac, bo mocy jest duzo pod dostatkiem, ale kazdy ma inne doswiadczenie itd

Ja bynajmniej nie czulbym sie jeszcze na silach zeby pociskac na takiej maszynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez wszyscy mówią ze 450 to nie AZ taka trumna na kolach jak mówią :icon_evil: :flesje: :crossy: i ze dam sobie rade ale nie chce takiej maszyny, szukam właśnie porządnej 250 w 4T bo do 2T nie jestem przekonany

Edytowane przez Katsumoto

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...