Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zakupić Crossa/Enduro lecz nie wiem co wybrać, będzie to pierwszy mój motor, nie licząc skutera.

Motorka ;) będę używał do lasu i czasami Stuntować, pobawić się w mieście.

Myślałem nad KTM SX/EXC 125/250.

Tak do 6 tyś. +- 500zł na ewentualny remont ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mort3n @Hayabusa11 Mam podobny problem z wyborem enduro 125 - Zastanawialem się, nad Husqvarna WRE 125 i SM 125 ( oponki kostka) - Za bardzo nie wiem czym się roznia te dwa modele, oprocz zawieszenia i oryginalnych opon. + jest jakieś nowsze enduro 125 2t - z homoglogacja? Niestety na KTM'a mnie nie stać, a staruchów tez nie chce. + Jesli ktoś zna jakieś fajne warte polecenia enduro 125 to z checią zobacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu założyć koła super moto i szosa, reszta lasy, szutry i podjazdy pod góry. Pozdrawiam

 

To już wielokrotnie zostało udowodnione, że taniej i lepiej kupić dwa motury. Podkreślam zwłaszcza słowo TANIEJ.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak ! może ceny się zmieniają, ale dane i opisy motocykli i ich przeznaczenie nie :D czytać lekturke :)

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mając 8 tys zł kupować xt 600 w teren to jakieś zboczenie :D

 

my ostatnio z kumplem mieliśmy rozkminę co lepsze w teren czy dt 125 czy xt600 i doszliśmy do wniosku że dt lepsza :D jest może i o prawie połowę słabsza i ma kiepski dół przy xt a pali jak smok , ale jest lekka przez co i hamulce innaczej pracują ( xt 600 3TB ma te same klocki hamulcowe co dt 125 i prawdopodobnie en sam zacisk z tyłu -jaja :D ) i zawieszenie i lata się nią przyjemniej.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , koles ma XR 650R ,czasami swojej kobicie skubnie KLX-a 250 albo 300 i mowi ze klx-em lepiej mu sie jezdzi ...wlasnie ze wzgledu na wymiary i wage...

 

za 8 kola na szutry i lasy oraz SM, masz w sumie 3 konie do wyboru XR 600 , LC4 620/640 , TTR , jeszcze jest KLX 650 ale to taki wynalazek troszke - wzglednie lekkie i dobry zawias . XT to tluk na ryby dla emeryta:) .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...