Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M627429

 

Uwaga!! Ten Pseudo KX z 99 roku , to przekręt, gostek dokładnie rok temu też próbował go sprzedać jako KDX'a z 93/94 roku, cena nadal ta sama, a z papierami coś nie tak, bo przez rok nie mógł go pewnie zarejestrować. :P :clap:

 

Dodam jeszcze że rama była malowana. W tym roku lepiej to poukrywał.

Edytowane przez bart90dt125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djsolo---> chcesz kupić 426?? a 250 w 4 paku nie starczy Tobie?? mój brat ma 17 lat i kupił sobie Huśke Te 250 i powiem Ci że naprawde to mocny sprzęt, na tor się super nadaje i crosscountry też spokojnie przeleci a 426 ?? no strasznie mocny sprzęt i tak mocy w pełni się nie wykorzysta.

 

Ja mam 25 lat i dojeżdzam aktualnie RM 125 i powiem szczerze że mocy ( 40 HP) jest pod dostatkiem. Za rok kupię jak mój brat Huskę 250 i już przy niej zostanę, chyba że moja RM mnie zauroczy sobą w tym sezonie:)

 

jak chcesz wiedzy o YZ 426 to daj znać na gg to dam Ci nr tel do kolesia co jeździ w Łodzi takim sprzętem, a może go znasz Biały ( sprzedaje ciuchy O neala) i pogadacie sobie,

 

pozdro

 

a co do remontu sety to powiem tak:

 

- jestem juz po remoncie i wcale 3 tysięcy nie wydałem:)

 

wymieniłem tłok, sprzęgło kpl ( sprężyny, tarcze, przekładki), linki gazu i sprzęgła, cały kpl napęd ( zębatki i łańcuch) , łożyska w kołach, przesmarowałem wahacze, wymieniłem olej, nowy filtr powietrza, nowa świeca i faja, nowe opony, i wydałem 1800 zł ( robocizna po mojej stronie)

 

więc nie straszcie ludzi że od razu muszą grube tysiące wydawać, jak ktoś dba to ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,w chce kupic motocykl mam na to 2,5-3tys.I teraz sie zastanawiam nad DT 125 lub jakims 4T o pojemnosci 250.Powiecie mi jakie są koszty utrzymania DT a np KLR 250 albo XLR 250.Zgóry dziękuje

Trochę mało na 4t,będziesz siedział non stop z kluczami przy moto,chyba ze trafisz na egzemplarz super zdrowy.Tylko 2t takie jak DT,KMX,TS,MTX,jeśli nie hard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djsolo---> chcesz kupić 426?? a 250 w 4 paku nie starczy Tobie?? mój brat ma 17 lat i kupił sobie Huśke Te 250 i powiem Ci że naprawde to mocny sprzęt, na tor się super nadaje i crosscountry też spokojnie przeleci a 426 ?? no strasznie mocny sprzęt i tak mocy w pełni się nie wykorzysta.

 

Ja mam 25 lat i dojeżdzam aktualnie RM 125 i powiem szczerze że mocy ( 40 HP) jest pod dostatkiem. Za rok kupię jak mój brat Huskę 250 i już przy niej zostanę, chyba że moja RM mnie zauroczy sobą w tym sezonie:)

 

jak chcesz wiedzy o YZ 426 to daj znać na gg to dam Ci nr tel do kolesia co jeździ w Łodzi takim sprzętem, a może go znasz Biały ( sprzedaje ciuchy O neala) i pogadacie sobie,

 

pozdro

 

 

 

Białego znam ;] razem na bazarach sprzedajemy, często z nim jeździłem dopóki miałem moto, to dzięki niemu wykonałem skok na rampie, on potrafi wszystkich do wszystkiego nakręcić ;)

Jeśli chodzi o słabszy motocykl dla mnie to raczej nie, dlatego że DT 80 zajeździłem 4 razy, ale to nawet nie ma o czym mówić, YZ 125 zajeździłem 2 razy :lalag:(niby mam 16 lat, ale 196cm wzrostu i 100kg wagi) Miałem okazje jeździć na YZ 250F i przyznam że sprzęt w miarę mocny ale szybko się można przyzwyczaić do mocy. Jeździłem na WR 426F mojego szwagra troszke i uznałem że łagodniej oddaje moc niż YZ, bo jeździłem właśnie na YZecie Białego. Za to KTM SX 520 Czarczi'ego z forum był dla mnie troche za za za za za...mocny. A że ja częściej jeżdżę w enduro - żwirownie, bagna, lasy, rzeczki itp i na tor wpadam sporadycznie to chyba lepiej WR, bo i asfaltem mozna gdzies przeskoczyć.

A chciałbym zapytac jak z kosztami utrzymania, tzn, nie chodzi mi tu o kapitalny remont, a o regulacje zaworów, wymiana łańcuszka rozrządu, jakie to są koszta...

 

EDIT: A co powiecie na temat WR 400? warte uwagi? duzo słabszy od 426? mniej/bardziej awaryjny?

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos da mi namiar na jakas serwisówke co i kiedy sie wmienia bo nei moge nigdzie znalesc do yamaszki wr 426f i ktm 525 exc. Te motorki interesuja i sie za nimi rozgladam

 

Seriwoski Yamahy zapraszaja do pobrania ich ze strony Yamahy. :>

 

Polecalbym przed zakupem Yamahy WR odkrecic pokrywe filtra oleju i sprawdzic osad na filtrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos da mi namiar na jakas serwisówke co i kiedy sie wmienia bo nei moge nigdzie znalesc do yamaszki wr 426f i ktm 525 exc. Te motorki interesuja i sie za nimi rozgladam

Witam, wpisz sobie w mule ktm exc 525 wyskoczy ci kilka servisówek niestety po ang. i niem. ale masz wszystko elegancko wypisane servisówki są w pdf jak bedziesz sciagał to wybierz tą robiona przez mouse naprawde godna polecenia.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś sprostować odnośnie postu z poprzedniej strony o tym pseudo KX: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M627429 otóż nie jest to wcale KDX jak większość myśli, tylko KX z 91r. oto foty dla porównania:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1131872/

http://photos02.otomoto.pl/photos/original...4/M627429_2.jpg

 

http://www.bikepics.com/pictures/1100319/

http://photos02.otomoto.pl/photos/original...4/M627429_1.jpg

Coś mi nie pasowało że to jest KDX dlatego obejrzałem go dokładniej i zauważyłem: inny kształt pokrywy iskrownika, gaźnik, mocowanie głowicy do ramy, troche inny kształt ramy niż KDX i jeszcze kilka szczegółów.

POZDRO

Edytowane przez Damiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...