Skocz do zawartości

Co kupić, wybrać ?!


żubr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko moze wie ktos jak tam sprawa z remontami? drogo taki remoncik? co ile tak mniej wiecej sie robi?

 

wszystko masz opisane w kilku tematach tasiemcach o utrzymaniu crossów użyj szukajki jak znajde to zalinkuje........

 

po czym ty w ogóle jeździsz ?? po polu, po żwirowni, po torze ??

 

nie wiem co ci sie akurat podoba w crossach, ale cross 2t w lesie czy na żwirowni to porażka bynajmniej moim zdaniem.......źle zestopniowana skrzynia, zero dołu, wysilony szybko kończący sie silnik przy endurzeniu....są ludzie którzy śmigają enduro crossami 2T i sobie chwalą ja nie :D ......

 

m.in. ja dlatego chce zmienić crm 125 bo mój egzemplarz chodzi jak crossówka, i tyle zrobiłem co sie dało i nic nie pomaga, nie ma dołu i tyle, do tego masakrycznie długa 1 więc klapa totalna albo zap****am albo stoje.....na dt125 śmigało mi sie zaj***cie krótkie biegi, elastyczny silnik, tylko zawiasem kuleje :D

 

co myslicie o takiej 250 w 2t? tak do 4 tysiecy to chyba mozna cos kupic

 

crossa tak, hard enduro raczej ciężko, chyba że coś bez kwita...

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja szukam tylko bez papierów bo dużo taniej jest a jezdze najwiecej po lesie dlatego wolalbym jakies hard enduro cos w tym rodzaju

 

a jakie sa enduro w 2t?? tylko 125 czy wieksze pojemnosci?

Edytowane przez pitul721832
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pewny nie jestem, ale prawdopodobnie.........(napięcie rośnie :icon_mrgreen: )....... EXC530 albo Hus 570 jak się jaki trafi :wink: , wymiana na 525 nie miała by najmniejszego sensu.

 

520 za słaba ? :P

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w takim enduro w 2t sie robi remonty rzadziej niz w takim crossie 2t ?

ludzie co wy z tymi remontami? w najbardziej wysilonych 2t jak zrobisz remont to pojedziesz spokojnie min. 2 sezony na pełnej qrwie, zeby tylko miec na paliwo i sie nie połamać

 

kumpel męczy sx 250(a raczej sx jego :D ) trzeci sezon bez remontu, kupił za 4k...

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może jak jest z częściami do cr 500? łatwo dostac czy trzeba szukac?

 

do tych chłodzonych cieczą wszystko jest no problem tylko że np tłok 540 zł :D

 

 

a w takim enduro w 2t sie robi remonty rzadziej niz w takim crossie 2t ?

 

o nieeeeeeeeeebo rzadziej ale to też kwestia jazdy...

 

dołóż ten tysiąc i za 5 tys bez kwita masz szanse na fajnego exc albo wr

 

w sumie wr125/250 jak sie uprzesz to kupisz do 4tys ale stan techniczny może nie być oszałamiający :D

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT ale filmik wg mnie może sporo wyjaśnić na temat kupowania mocnego motocykla.

 

Aj tam ;p przeca po lesie to tylko proste sa wiec i 500 za slaba bedzie po 3 miesiacach, a filmik idealnie odzwierciedla że technika>moc

 

 

kumpel męczy sx 250(a raczej sx jego D.gif ) trzeci sezon bez remontu, kupił za 4k...

 

ja w tym nie widze powodu do dumy czy do chwalenia sie, typowe myslenie polaczka , jeździ to po co ruszać. A jak przyjdzie pora na remont to zamiast systematycznie co xx mth wydac na nowy tlok/korbe to lepiej czekać aż sie zj*bie i wydac kilka tysięcy. Ale szacun na dzielni bedzie bo 3 lata bez remontu cisnie crossem ... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...